Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogok így kelleni valakinek? ) :

Fogok így kelleni valakinek? ) :

Figyelt kérdés

Sziasztok az lenne a gondom hogy "csúcsos" háromszög alakúak a melleim,és ráadásul egy nagyon kicsit stiriás is a hirtelen fogyástól. 10 kilót fogytam egy és fél hónap alatt, 60 kilóról 50-re. félek hogy idősebb koromra nem lesz barátom mert undorodni fog a melleimtől vagy valami .. :((

Előre is köszi a válaszaitokat.

14/L


2011. aug. 11. 18:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Fogsz hát, ne aggódj:) Mindenkinek vannak hibái:)
2011. aug. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem az a gond hogy hegyesek a melleid..Hanem hogy egy fejlődésben lévő szervezetet fogyókúrára kényszerítetted.Ez kár volt..
2011. aug. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
14 évesen, még bőven alakulhatnak a melleid, ugyhogy emiatt ne aggódj :)
2011. aug. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
:)) Köszii a válaszod.Mondjuk már volt barátom de nem csináltunk semmi olyat amikor lekellet volna venni a melltartót.. nem tudom mi lesz így velem :(( :/ most végre jó lett az alakom aránylag szépnek érzem magam erre a melleim elcsúfítanak :(( nem szeretnék egy ön sajnálkozó pi*csának tűnni de tényleg nagyon rosszul érzem magam ez miatt. :(
2011. aug. 11. 18:48
 5/16 anonim ***** válasza:
Így van,még bőven nőnek, formálódnak a melleid!És ne az újságban lévő megcsinált női képekhez hasonlítgasd az alakod,mert olyan ember nincs,és olyan nem is kellene senkinek!
2011. aug. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
muszáj volt le fogynom mert 164 cm méter voltam és 60 kilós és nagyon nem szerettem a testemet így sokkal jobb :) hát szerintem már nem fog alakulni .. :/
2011. aug. 11. 18:49
 7/16 anonim ***** válasza:

Oooolyan aranyos vagy! Pontosan ugyanez volt a gondom ennyi idősen... :D És! Jelentem egy pasi sem panaszkodott, sőőőt 8) !!! 25 éves koromig nem volt gond, asszem ezután se lesz.

Ne aggódj! Semmi okod rá, hogy bármilyen gátlásaid legyenek! Senki sem tökéletes.

2011. aug. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
Figyelj, ne aggódj még lehet hogy fog alakulni de ha nem az se baj és ha egy fiúnak ezért nem kellesz akkor egy jó nagy barom .. erről ez a véleményem.:))
2011. aug. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
:))) köszi hogy ilyen kedvesek vagytok :) remélem úgy lesz ahogy mondjátok.:// :)
2011. aug. 11. 18:56
 10/16 anonim ***** válasza:
én 17kilót fogytam 19évesen,most 22 vagyok,kb azóta gyűjtök a szilikonra:D
2011. aug. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!