Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon dagadt vagyok, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon dagadt vagyok, és legszívesebben sírva fakadnék. Kelleni fogok egyáltalán valakinek így? DAGADTKÉNT?

Figyelt kérdés
Nagyon dagadt vagyok 164 cm 65 kg iszonyatosan dagadt.Próbáltam már fogyózni de nem megy.úGYÉRZEM Sose fogok kelleni senkinek..
2011. szept. 24. 19:38
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
omg... vmelyik kérdésnél a kérdező 156cm és 71kg szal te nem vagy annyira durván dagadt
2011. szept. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

persze,hogy kelleni fogsz.

van akinek pont az tetszik,hogy van mit fogni:)

én nálad sokkal többet nyomok,mégis boldog párkapcsolatom van már másfél éve.

egy molett nő is lehet csinos sexy és nőies.

csak meg kell találni,hogy mi áll jól neked ,növelned kéne az önbizalmad,és ha annyira zavar a súlyod akkor kérj dietetikustól tanácsokat,hogyan változtathatsz rajta.

2011. szept. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Nem iszonyatosan,de nyilván van túlsúlyod...Azonban meg lehet csinálni a változást.Én tudom mi miatt nem sikerült,mert én mással voltam így (életmódváltozás)

Méghozzá az a probléma általában,hogy egy ilyen dolgot nehéz egyedül véghezvinni és ha nem kapod az állandó támogatást,visszajelzéseket egyből feladod.De hidd el meglehet csinálni!

2011. szept. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Azért annyira nem vagy dagadt. Lehetetlen meg nincsen csak tehetetlen ember, és bizony Te az vagy!
2011. szept. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, és hol laksz?
2011. szept. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
37%
Amíg ilyen hülye vagy, valóban nem fogsz kelleni senkinek. :)
2011. szept. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
49%

164 centivel és 65 kilóval még simán bepasizhat bárki, akár többször is egy héten.

De egy olyan hisztérika, aki ennyi súllyal itt sír, hogy milyen dagadt, nem kell senkinek, semmi önbizalma, folyton depressziós, nyavalygós... már bocs, de egy búvalba.szott penészvirágnak tűnsz.

Ezért nincs pasid.


Tanulj meg mosolyogni!

2011. szept. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Fogyj le. Nem könnyű, de angolul megtanulni se könnyű. Lehet, hogy nem elég hozzá egy év, de ha sikerül, megváltozik az életed.
2011. szept. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Fogyj le. Dagadtnak nem mondanálak. Nem reménytelen a helyzet. Jó lett volna ha nyáron fogysz le addig amíg lehet a szabadban mozogni. Egyél kevesebbet és sportolj valamit amit élvezel is.

Én is lefogytam kb 3 hónap alatt 68ról 61re. Mindent bele csajszi! ;)


20/l

2011. szept. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

már 10 éves korom óta fogyókúrázom.Pedig akkor még nem voltam kövér mégis fogyókúráztam mert azt hallottam másoktól hogy dagi vagyok de most tényleg az vagyok.


[link]



[link]


A jobb oldali vagyok a legszélső.

2011. szept. 24. 20:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!