Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek fogok így kelleni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek fogok így kelleni valakinek? :S

Figyelt kérdés

Volt egy balesetem 3 éve, és maradtak nyomai, amik felöltözve nem láthatók, de a hasamon és a combjaimon van nyoma... Amikor ez történt volt egy nagyon komoly kapcsolatom, és az illető velem volt végig. Most viszont ketté váltak útjaink. Attól félek, hogy a továbbiakban elég gátlásos leszek ha testi kapcsolatról lesz szó. Szerintetek lesz olyan ember aki így is el fog tudni fogadni és szebbnek fog látni mint egy teljesen egészséges embert? (tudom hogy aki szeret az el fogja fogadni... amugy szerintem szép lány vagyok, de attól tartok hogy a testi hibái miatt vonzani fogják az egészséges lányok...) Segítsetek!! :S

Egy kétségbeesett lány.


2011. aug. 2. 12:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Alaptalanok az aggodalmaid!:)

Én 3 évesen forráztam le a hasamat,de senkit nem zavart még ez az addigi barátnőim közül!

Úgyhogy ha egy pasi téged igazán szeret,hidd el hogy elfogadna téged ennél sokkal durvább "hibákkal"is!

2011. aug. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Egy szerelmes embert ienek nem érdeklik! ;)
2011. aug. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Sőt, lehet hogy még jobban félteni fog maj és a tenyerén hordoz:)
2011. aug. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Sőt, lehet hogy még jobban félteni fog majd és a tenyerén hordoz:)
2011. aug. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy ez probléma engem nem zavarna egyáltalán.
2011. aug. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

hát ha csavarok állnak ki akkor kétségbe eshetsz, de még az sem annyira vészes, max lejjebb rakod a mércét

egyébként nekem is van sajnos rengeteg balesetből való sérülés, még senkit nem zavart, mondjuk engem nem kellett összecsavarozni, egyszer sem, de a karom varrva van, csúnya heges, aztán rengeteg vágott be nem gyógyuló seb, horzsolás van rajtam

2011. aug. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Szóval lejjebb a mércét... Ha lejjebb kell tennem a mércét akkor mégsem fogadna el bárki így. Legalábbis ezt szűrtem le ebből a kommentből...
2011. aug. 2. 13:34
 8/13 anonim ***** válasza:

13:34 "akkor mégsem fogadna el bárki így"



Nos kedves kérdező..(sérülésektől függetlenül) az a lány még nem született meg,akit bárki elfogadna...:)

2011. aug. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mi férfiak nem vagyunk olyan felszínesek, sztem a legtöbb férfit nem zavarná. Főleg ha beléd szeret, mire meglátná ezeket a hegeket.
2011. aug. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Engem egyáltalán nem zavarna ,nem te tehetsz rla,ha valakinek tetszel,így is tecceni fogsz.
2011. aug. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!