Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem, hogy csak úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem, hogy csak úgy fogok kelleni valakinek, ha le is fogyok?

Figyelt kérdés
Mindenütt sovány nőket látni... emiatt elégedetlen vagyok magammal... vannak nálam kövérebb lányok, akiknek olyan pasijuk van, h leesik az állam... Miért van ez?
2011. jún. 28. 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Fogalmunk sincs hogy nézel ki, és arról se hogy honnan ered nálad ez a 'mánia' hogy le kell fogyni. Lehet csak bemeséled magadnak, lehet van alapja... így nehéz megmondani :S
2011. jún. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mert azok a férfiak akiktöl a állad leesik a ducisabb lányokat szeretik.. (vagy abban reménykednek hogy lefogynak és a sok hály mögött egy kis cukibaba van, vagy egyszerüen terhesek)


Kb ilyen egyszerü..

2011. jún. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
azt észrevenném, ha terhes lenne, azért köszi :)
2011. jún. 28. 22:27
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Csak azok korlátozzák a köreiket a gebe csajokra, akik meg akarják fektetni őket... Ha szeret valaki, akkor annyira mindegy, hogy 20 vagy 120 kiló vagy...........

16/F

2011. jún. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is most le akarok fogyni, hogy mire visszajön a barátom(elutazott), szép vékony legyek. Legalább 5kg-t.... Szeretném ha büszke lenne,hogy milyen vékony barátnője van. *-*

igaz, mindig ezen aggódok, hogy mekkora disznó vagyok :(

2011. jún. 30. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!