Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terh. Megszakítás lamináriás...

Terh. Megszakítás lamináriás (elő) tágítással mennyire fáj? Akinek (sajnos) volt benne része (nem vagy császárral szülteknél alkalmazzák), valóban "csak" annyira fáj, mint egy menstruációs görcsölés?

Figyelt kérdés
Ki mennyire érezte erősnek a fájdalmat? Vagy jobban fáj a "sima" görcsölés? Köszönöm a tapasztalatok megosztását!
2011. febr. 27. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Amikor nekem feltették a tágitót egy kicsit kellemetlen volt. Aztán nem éreztem semmit. Pár óra elteltével viszont a fekvés is fájdalmas volt :S
2011. febr. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Mivel még nem szültem a dokim kisebb méretű lamináriát tett fel, mások forogtak az ágyon, én egyáltalán nem görcsöltem, néha picit szurkált, de ennyi. Nekem fele annyira se fájt mint a mensi görcs.
2011. febr. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
én is olvastam már anniy mindent h így fáj, meg úgy, én rendesen szültem ,de a csaj aki mellettem volt ő császáros volt ,és ő mondta h nem is érzi, mikor a doki feltette érezte de az inkább kellemetlen volt ,de nem fájt neki.
2011. febr. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A felrakás picit kellemetlen, nem vészes. Utána 1 órát vígan voltam, aztán elkezdtem görcsölni, de nem jobban mint amikor menstruálok, ki lehetett bírni.
2011. febr. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt abortuszom 12 eve,akkor nagyon fajt a laminaria felhelyezese es utana is, nem birtam megmozdulni sem.


Ket eve az orvos benazott, nem birta felrakni, vereztem mar, nagyon fajt. Viszont utana semmi...

2011. febr. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!