Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 30-as pasik, gyerek kérdés?

30-as pasik, gyerek kérdés?

Figyelt kérdés

Elsősorban 30as pasikhoz szólna a kérdés (de természetesen jöhet bárkitől), hogy ti hogy jelzitek a párotok felé, ha családot szeretnétek alapítani?

Én 24 vagyok, a párom 34 és ez érdekelne, én már nagyon szeretnék családot tőle.

Még a nyáron megkérdezte, hogyha úgy adódik, lennék-e a felesége, természetesen igent mondtam. Azóta még nagyon sokszor felhozta ezt a témát, de konkrétan még a kezemet nem kérte meg.

Én kérdeztem tőle, hogy alapítana velem családot és azt modnta erre, hogy csak velem. És hogy velem akar lenni élete végéig, és azután is. Nagyon szeret, ezt érzem. De hogy adagoljam be neki, hogy én már babát szeretnék? Vagy ti pasik hogy adjátok ezt a lány tudtára?


Köszi előre is! És bocsi, ha zavaros voltam.


2011. okt. 12. 14:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

Nekem a feleségem először mindig nézegette a kisgyerekeket, amikor elmentünk a boltba akkor sokszor nézegette a gyerekruhákat hogy milyen aranyosak meg ilyenek. Egyszer közölte velem hogy ő gyereket szeretne. Először nem tudtam rá semmit mondani de utána mondtam hogy jó. Azóta van 2. Én nem tudom hogy mondtam volna el neki. Szerintem először célozgass vagy ha nem esik le neki akkor csak simán mond meg neki.

31/F

2011. okt. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én a feleségemmel az esküvő után mindíg beszéltünk a gyerekvállalásról. Érveket, és ellenérveket sorolgattunk, én jobban akartam mint ő, mert ő még úgy érezte nem elég biztos az anyagi hátterünk hozzá.

3 hónappal ezelőtt mondtam neki hogy most újra kellene beszélnünk a baba dolgot, és arra jutottunk hogy belevágunk.

32/F

2011. okt. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%

24 évesen még nagyon van időd erre. Inkább már ő van benne a családalapítási korban.

Nos az természetes, hogy családot akarsz, ő fel is vetette, hogy hozzájönnél-e feleségül!

Ha felvetette, akkor biztosan el akar venni!

Ha kételkedsz, kérdezd meg tőle bátran, hogy mikor szeretne gyerekeket? Így. Válaszolni fog! Egy év, két év, ...stb.

Előtte viszont házasodjatok össze, és ha meg van indulhat a gyerekprojekt!


Az fontos, hogy ne rébuszokba beszélj, hanem kérdezz rá, mert a férfiak csak szavakból értenek!


36f

2011. okt. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%

Mi kereken megbeszéltük, hogy az esküvő után belevágunk. Én még egyetemen vagyok, de így lesz a legjobb utána nekem elhelyezkedés szempontjából. Meg amúgy is nagyon vágyom már rá :)

23N, férjem 33

2011. okt. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%

Mi konkrétan beszélgettünk a témáról, nálunk is nekem kellett kicsit "megbökdösni", hogy na döntsük már el, hogy akkor akarjuk vagy nem :)

Szerintem nyíltan vezesd rá a témára, beszéljetek róla, szóból ért a férfi, ahogy előttem is írták :)

2011. okt. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat! :)

Gondoltam rá, hogy nyiltan belekérdezek, mikorra tervezte a család alapítást, de félek, hogy megijesztem vele.

Lehet, hogy hülyén hangzik...

De látom, hogy akkor annyira nem könnyű a férfiakat elijeszteni. :) Ha valóban szeretik az illetékes hölgyet. :)

Rendben.. belekérdezek.. :)

Tényleg köszönöm!

és természetes, előbb esküvő, aztán a baba.. :)

2011. okt. 13. 08:12
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik válaszoló vagyok. Ha szeret akkor nem ijed meg! Ha nem szeret akkor ijed csak igazán meg!

Ha kedvesen mosolygósan kérdezel rá, akkor nem fog beijedni. Milyen ez már.... ettől beijedni?

2011. okt. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Hát persze.. ez valóban úgy a normális ha nem ijed meg.. :D:D

De még sosem jutottam el idáig senkivel. :) Mondjuk naponta közli, hogy szeret, imád, jó velem lenni és boldog hogy mellette ébredek, stb.

Csak tényleg.. még sosem éreztem ilyet, hogy valakivel igazán közös jövőt tervezgetek és ez most nekem is furcsa és új.. :)

2011. okt. 13. 15:03
 9/11 anonim ***** válasza:
93%

Én 23 vagyok a párom 30 éves pasi. :)

Mi már az elején nyílt lapokkal játszottunk, konkrétan az első randin előjöttek olyan témák, hogy ki mit vár az élettől, mik a céljaink. Így valahogy együtt nőttek a vágyaink a kapcsolattal. Én már évek óta tudom, hogy 25 éves korom körül babát szeretnék, és ebből nem nagyon akarok engedni. De szerencsére a párom is gyermekőrült. :)

Szerintem is jó módszer a célozgatás, vagy amikor olyan szituba vagytok, akkor kérdezz rá, hogy Ő hogy áll a gyerektémához.

Minden jót!

2011. okt. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
26%

24 évesen könnyű családot tervezni,hogy nem te fogsz dolgozni!!!

előbb dolgozz te is,mutasd meg az életben,hogy képes vagy vmi másra is.És élj,ne 20on évesen akarj szembesülni azzal,ami később is ráér.

2013. dec. 22. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!