Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Magán nőgyógyászok mennyit...

Magán nőgyógyászok mennyit szoktak kérni körülbelül?

Figyelt kérdés
És egyetértetek azzal, hogy jobban járok magánrendelőben, mint SZTK-ban?
2011. aug. 14. 09:24
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hozzátenni,hogy először mennék, nem fertőzésre utaló jeleim vannak. Szóval csak annyit "kérnék", hogy elmondom a panaszaim, megvizsgál hogy mi lehet az, és ennyi.
2011. aug. 14. 09:27
 2/8 A kérdező kommentje:
*nemi
2011. aug. 14. 09:27
 3/8 anonim ***** válasza:
Én egy nagyon értelmes, kedves, együttérző nőhöz járok. Rákszűréssel, vizsgálattal, esetleg tanácsokkal 6000,- forint a vizsgálat. Semmiképpen nem mennék sztk-ba.
2011. aug. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ahol én voltam 2 helyen, ott 10e Ft volt. Gyakorlatilag ugyanazt kaptam, mint sztk-ban.

Sztk-ban is lehetnek kedvesek.

Pl. zuglói sztk-ban akármelyik orvoshoz is kerültem, mind nagyon kedves volt. Azóta nem is megyek magánra, mert iszonyat drága azért a 15-20 percért.

2011. aug. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

5-20 ezer közt is lehetnek a rutin vizsgálatok. Unnek nagyon utána kell kérdezni.

Én egyébként sztk-ba járok. Nagyon meg vagyok elégedve az orvosommal, az összes barátnőmet hozzá küldtem és mind nagyon kedveli.

Nem minden sztk-s orvos rossz. Én annak a híve vagyok, hogy utánanézek az orvosnak akihez járok és akkor nem érhet meglepetés.

2011. aug. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálunk 6000-10000Ft között van a tarifájuk.Akihez én járok 8000ft.Évente 2x szoktam menni,hogy minden okés-e.Ha jövőre drágit,akkor szerintem már nem fogok menni,akármennyire is kedvelem.Az sztkban is aranyosak.
2011. aug. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én azért járok magándokihoz mert kisvárosban lakok és sajnos a sok cigány az az én dokimhoz jár. (aki a körzetim lenne)

Nekem 5000 ft a megjelenés, akár panasszal megyek akár csak kérdésekkel. Viszont a laboreredményeket sms-ben megkapom, én választhatok időpontot, és kellemes a hangulat mert nincs akkora rohanás mint a körzeti orvosomnál...

2011. aug. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én sokat jártam sztk-ba, és a legtöbbször nem volt gond az orvosokkal. A legtöbbször... De nekem az a 2-3 negatív élmény elég volt, hogy amíg tehetem, inkább megyek magánorvoshoz. Az én dokim 5000 Ft-ot kér, ha van vizsgálat. Ha csak receptet ír fel, vagy tanácsot ad, akkor nem kér semennyit. Így ennyi pénzt inkább kigazdálkodok máshonnan.
2011. aug. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!