Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért teszik fel naponta...

Miért teszik fel naponta kétszer azt a kérdést, hogy mi az a PCO/PCOS? Talán gondolja bárki, hogy néhány nap alatt megváltozik a tünetegyüttes vagy a betegség?

Figyelt kérdés
Főleg azokhoz szól a kérdés, akik mostanában is feltették ezt a kérdést. Egyrészt a gugli is a barátunk, nameg a menü alatt ott van hogy KERESÉS amibe ha beírja kidob egy csomó kérdés és választ.
2009. ápr. 11. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek.... bár én nem vagyok PCO-s (remélem), de ha ilyen betegségem lenne, biztosabb oldalon probálnám meg kideriteni vagy egy biztos orvosnál..
2009. ápr. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem van. :) De eszembe nem jutna itt érdeklősni erről, hogy mi az, amikor erre vannak az orvosok.
2009. ápr. 11. 20:34
 3/7 anonim ***** válasza:

Én még az olyat bírom, hogy ki mikorra nem várja és, mit érez már????

áááááááááááááá

2009. ápr. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
:) Na igen. Egyébként annyira más mindenki és két egyforma nincsen. Úgy hallottam, hogy aki terhes nem is érez semmit.
2009. ápr. 11. 22:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezek a PCOS kérdések engem is zavarnak, már csak azért is, mert én az vagyok. Ha nem tudja vki,h mi az, akkor írja be a keresőbe és kész, csak lehet vki lusta erre, inkább kiírja kérdésként.
2009. ápr. 12. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem én tettem fel a kérdést 1sem de azt hiszem azért kérdezik olyan gyakran mert nem értik és olyantól várnak válasz aki PCO-s tudja mit jelent mit érez és tapasztalatot várnának de nem kapnak csak linkeket.

(amit és is be linkelek )egyépként :D

2009. ápr. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor meg ne nyissátok meg azt a kérdést és kész!Akkor meg nézegessétek a másik oldalt ha azt hasznosabbnak vélitek!Ezt az oldalt meg arra találták ki hogy kérdezzünk egymástol!!Én sok mindent itt tudtam meg ezen az oldalon,az egész internetbe ez e legtutibb ahol a legtöbb mindent meg lehet tudni.Itt tudunk egymástol kérdezni,a másik oldalon nem.Jok biztos azok is,de elolvasod egyszer azt annyi.Bocsi a válaszomért nem akartam "gorombán" irni nem annak szántam:) Sziasztok!
2009. ápr. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!