Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan növelhetném az étvágyam...

Hogyan növelhetném az étvágyam? 12 kilót fogytam betegség miatt és így szörnyen érzem magam. Naponta mennyi kalória bevitel szükséges ahhoz, hogy havi 1-2 kilót hízzak?

Figyelt kérdés
2010. szept. 16. 00:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Kiskoromban nem volt étvágyam és egy Vitacolan nevű szirupot etettek velem.

Vagy a Béres csepp is étvágygerjesztő.

Esetleg megpróbálhatod ha nem kell dolgoznod, hogy iszol egy kis vörösbort vagy aperitifet evés előtt.

Remélem tudtam segíteni.


24/L

2010. szept. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

hát ha betegség miatt lement 12 kiló akkor én azt úgyveszem abból sok lehetett izom is, van ilyen nemtudom miféle gyógyszer amit lehet kérni, arra jó hogy a leépült izomzatot "újraélessze" meg hasonlók, szóval lehet hogy a kilókat lehet pótolni az elvesztett izommal is..

de én aztmondom ami jó tényleg a jó étvágyhoz az az hogy rövidebb ideig tömni kell az embernek magába utána úgyis tágulnak a beled és kivánja magától, vagy evés közbe nem tudom már milyen piát mondtak, megkell inni 1 pohárral és elveszi a telítettség érzetet.. nézz utána mindkettőnek ha érdekel

2010. szept. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Gyógyszert szedni nem szeretnék,mert már szedtem eleget a gyomrom miatt és az olkohol sem javallot még...Esetleg valami gyógynövényes dolog vagy vitamin vagy valami ilyesmi,ami segíthet?
2010. szept. 16. 00:15
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]


Ez a Vitacolan leírása. Azért mertem ajánlani mert nem gyógyszer, hanem vitaminkészítmény.

2010. szept. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Még mindig én (első és előző)

[link]

Itt leírja, hogy milyen gyógynövényekből főzz teát.

2010. szept. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

2. vagyok

nem tudom hogy igazából milyen gyógyszer de énis úgytudom hogy valami sima vitaminforma, több vitamin elegye

2010. szept. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)Utánanézek az ajánlatoknak!:)
2010. szept. 16. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!