Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csak én undorodom ennyire a...

Csak én undorodom ennyire a nőgyógyásztól?

Figyelt kérdés
Még nem voltam egyetlen egy nőgyógyászati vizsgálaton sem, a hétvégén fogok menni, de egyszerűen elborzaszt a tudat,hogy egy idegen férfi fog matatni bennem, hányingerem van...és iszonyatosan undorodok még a gondolattól is..még akkoris ha tudom,hogy ez a munkája...! Nem tudok mit csinálni! Ráadásul az még rátesz egy lapáttal,hogy egy fém eszközzel fog megvizsgálni(asszem kacsának hívják, vagy hogy) elég gáz...ehelyett a merev fém helyett nem lehetne volna valami más anyagból készített eszközt használni? mert ez így annyira bizarr...:@
2011. aug. 17. 21:37
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
30%

ezt találtam, szerintem igaza van:



"A hazánkban lévő abszolút férfi uralmú nőgyógyász szakma a mohó pénzszerzést igazolja...


Egyébbként az is érthetetlen, hogy mennyire sikerült a nőket bepalizni, hogy a férfi nőgyógyi az igazi, pl szülésnél stb., de nézzétek meg hogy van-e férfi bába?? akkor miért nincs???


Ne dőljetek be annak se, hogy a férfi nődoki nem férfiként néz rátok, dehogyis nem...(persze nem a 70 éves 5x szült nőkről van szó..) Gondoljatok pl egy szép kilátással rendelkező lakásra, ahol laktok, kb 4-5 év múlva már nem nézegetitek, de ha kirándulni mentek máshova, vagy a barátotok szép kilátású lakásában vagytok vendégségben, akkor igencsak megnézitek azt is...


Feltételezem, hogy nem minden nőgyógyi férfi impotens....ezt talán ti sem magyarázzátok be magatoknak...


Minden szempontból a női nőorvos az igazi, szinte félszavakból is megért sok mindent, amit a férfi életében nem tapasztalt, érzett, legfeljebb tanult róla... szerintem levetkőzni, terpeszteni is könnyebb elötte, mint egy idegen férfi elött. (aki szerint az orvos az orvos, nem nőként tekint rá, az igaz a női orvosra is..)


Ha valaki ezeken nem gondolkozik el, akkor annak más gondolatai vannak a nőgyógyászokról, amit persze az egész kevésbé civilizált férfiaktól hemzsegő harácsoló nőgyász "szakma" cáfolni igyekszik, -nem kevés sikerrel..-


Nézzétek meg a nyugati társadalmakat, ott már természetesen több a női, mint a férfi nőgyógyász..nem véletlen..."

2011. aug. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
A fogorvos szerintem százszor rosszabb. A nőgyógyásszal például beszélgethetsz is vizsgálat közben, a fogorvosnál meg csak ülsz tátott szájjal.
2011. aug. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Hátha neked mindegy, hogy a szádban vagy a puncidban matatnak?..?...
2011. aug. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

nekem azért inkább a fogorvos, aki lehet természetesen férfi is, mint egy nőgyógyász, aki esetleg egy "kiváncsi" férfi!! Brrrrr......

csak női nőgyógyász jöhet szóba nálam!

2011. aug. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Komolyan itt kell nyomni a gyűlöletbeszédet a férfi nőgyógyászok ellen?

Ha már nagy a baj, akkor bezzeg mentek sírva akármelyik férfihoz, frigid feminista köcsögök.

2011. aug. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
De nagy barom vagy...!!!!!
2011. aug. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Hát tényleg elég hülye vagy!....csak nem nőgyógyásznak készülsz?????????
2011. aug. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Na voltál a hétvégén? és túlélted?.
2011. aug. 23. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Voltam,igen. Túléltem. Nem fájt a vizsgálat,hamar túl lettem rajta és férfi nőgyógyászhoz mentem, de nagyon kedves volt meg türelmes!
2011. aug. 23. 11:46
 20/21 anonim ***** válasza:
23%
Na, hogy hogy férfit választottál?
2011. aug. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!