Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Állandó hasmenés. Mitől lehet ez?

Állandó hasmenés. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Lassan fél éve állandó hasmenésem van. Normálisan táplálkozom. a napokban kezdtem el érezni, hogy nagyon görcsös hasfájásom van.még a levegővétel is fáj.. mit tegyek?? hova kellene fordulnom a problémával? milyen vizsgálatokra kellene mennem?
2011. aug. 19. 07:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
már kb 6 hónapja el kellett volna menned a háziorvosodhoz
2011. aug. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ de ő csak diétát javasolt.
2011. aug. 19. 07:53
 3/11 anonim ***** válasza:
Itt az ideje kikérni másik orvos véleményét. Lehet, h táplálkozásbeli, lehet, h szervi betegséged van és ezt ki kell vizsgáltatni.
2011. aug. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
biztos szervi betegség lesz.. alig nyomok 45 kilot.. kórházba kellene vele mennem? vagy vannak olyan recept nélkül kiváltható gyógyszerek amik tényleg segítenek? diétázzak attól még?
2011. aug. 19. 08:08
 5/11 anonim ***** válasza:

és a háziorvos hány hét hasmenés után javasolta a diétát? nyilván nem a fél év után, ha igen, akkro keress másik háziorvost



amúgy meg kérj tőle gasztroenterológiára beutalót


a 45 kg egy felnőtt embernek beteges, amúgy milyen magas vagy?

2011. aug. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem biztos, h befektetnek. Eleinte sztem ők is diétát fognak javasolni, kezdetben tejmentes, majd lisztmenteset (vagy fordítva). Közben gondolom, lesz pár vérvizsgálat meg ultrahang. Ha szervi lenne a betegséged, azt nem tudom, h kezelik. Ahol mostanában élek, ott a Chron betegség már-már dívik, de akinek van, az tud vele élni.
2011. aug. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mindenképpen fordulj gyorsan orvoshoz, mert számtalan oka lehet, de az világosan látszik, hogy magától, vagy egy kid diétától nem fog elmúlni. Ha nem akarsz végletesen legyengülni, vizsgáltasd ki magad, ne várj az utolsó percig.

Éppúgy lehet vastagbél gyulladás, mint ételallergia, stb.

2011. aug. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
165 cm vagyok.. megpróbálom addig a diétát. és kérni fogok beutalót mert ez így már nem állapot. érzem magamon hogy egyre gyengébb vagyok.
2011. aug. 19. 08:23
 9/11 anonim ***** válasza:
2011. aug. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ez lehet liszt érzékenység ,házi orvossal beszéljél!
2011. aug. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!