Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az úszónők mit csinálnak...

Az úszónők mit csinálnak akkor ha verseny van és pont akkor menstruálnak? Vagyis egyszerüen lefujják vagy van valami praktika?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 15. 16:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
tampont használnak
2009. ápr. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%
Már rég felfedezték a tampont...
2009. ápr. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ez azt jelenti h ha pl elmegyünk a családommmal a tengerre és pont akkor van akkor egy tampon elég???Vagy milyen fertőzések keletkezhetnek???
2009. ápr. 15. 16:38
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem erre kaphatóak kifejezetten erre a célra csinált tamponok. meg mondjuk a tengerben elég kicsi az esély fertőzésre, csak aztán a cápákkal vigyázz. :)
2009. ápr. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

igen a tampon elég,azt direkt erre találták ki!Nem hallottál még róla?a tájékoztatóján rajta van,vagy nézz utána a neten.

első voltam

2009. ápr. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom, hogy elég egy tampon, és akkor nem látszik, h. pont megvan.:) Csak a lehető legtöbbször cserélgesd, mert ha nagyon átázik, akkor kicsúszik.

Amúgy én anyummal megszoktam beszélni, hogy mikor van meg nekem, és mikor van meg neki, aztán úgy tervezzük az utat, hogy mindegyikünk fürödhessen gátlások nélkül.:D

Jó szórakozást!;)

2009. ápr. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen,én is mentem már úgy uszodába hogy menstrultam és tampont használtam :D

Nem kell azért semmi jót lefújni :D

2009. ápr. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Énis nagyon sok mindent megbeszélek vele sőt...de nemmerem megkérdezni h most mit csináljak ilyen helyzetbe!És ha mondjuk egy szabadvizhez meggyünk fürödni akkor elka6ok vmit???és ha igen mit???
2009. ápr. 15. 16:46
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Vagyis kaphatsz el, de az tampon használat nélkül is elkaphatod. A tampon nagyon jó dolog, igaz én valami miatt allergiás vagyok rá.
2009. ápr. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg ha tampont teszel fel és az a víz nem kerül beléd, nem lehet baj... Csak akkor kerül víz a hüvelybe, ha úgy mozogsz. Normál esetben nem.
2009. ápr. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!