Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fontos 13 éves még nem jött...

Fontos 13 éves még nem jött megg a menstruáciom de tegnap fehér folyásom volt ma pedig barna ez mitöl van? Fontos

Figyelt kérdés
2010. jún. 20. 19:46
1 2
 1/11 anonim válasza:
megfog jönni :D készülj rá:)
2010. jún. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Meg fog jönni,de nem egyből mindig erős a vérzés,általában először csak maszatol aztán pár óra múlva jól látható.A menstruáció vége is ilyen mikor már elmúlik.
2010. jún. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem fél évig! volt fehér folyásom és csak utána jött meg.Lehet,hogy neked már 1 nap-hét múlva megfog jönni a menszeszed.

A lányomnak is fél évig folt fehér folyása és csak utána jött meg a menszesze.


Minden esetre ne ijedj meg ez tök természetes egy nő életében,de kérdezd meg anyukádat biztos szívesen elmagyarázza neked amire kíváncsi vagy és jó tanácsokat osztogat meg tapasztalatokat mond.

De ha számodra ez kelletlen lenne akkor kérdez itt is tőlünk bátran-segítünk neked nagyon szívesen. :)

2010. jún. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
de akkor most ,hogy van barna folyásom akkor mikor fog meg jönni?
2010. jún. 20. 20:00
 5/11 anonim ***** válasza:
Nemsokára, nekem még aznap megjött rendesen.
2010. jún. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Azt írtam,hogy ez változó álltalában mindenkinél más.

Láttod van itt akinek aznap megjött van akinek másnap van akinek 1 év.

A biztonság kedvéért tegyél be mostantól tisztasági betétet,az vékony-és a bugyid se lesz foltos. :)

És szerintem neked is kényelmesebb lesz,pl az iskolában mikor ülsz a padban és azt hiszed,hogy megjött közben csak folyásod van,de bent a t.betét.

2010. jún. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
mondtam anyának de azt mondta hogy biztos csak fertőzés!és mondta tegyek be egy t.betétet de szerintem ez fertözés
2010. jún. 20. 20:18
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha barna, akkor vér. Nem fertőzés. Ha viszket, bűzös, vagy zöldes sárgás, akkor fertőzés és irány a doki.


Holnapra valószínű meg fog jönni rendesen.

2010. jún. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

fertőzés??

Kétlem,hogy az lenne,vagyis fertőzés.

Viszket a puncid?Büdös?Büdös amikor pisilsz?Fáj/csíp amikor pisilsz?Van bármi fájdalmad a puncidnál?

Ültél valamilyen wc.n ami nem volt igényes?

Iskolba-étterem-egyéb hely?!


Hamarosan megfog jönni,de ha bármi panaszod lenne az emlitett gondokon kivül akkor pedig irány a klinika-nőgyógyászat,mert ez nem játék és jobb megelőzni a bajt meg egyébként se ért megnézetni magunkat,hogy minden rendben van-e,érnek-e a petesejtek meg ilyen dolgok.


Legalábbis én a 'kis'lányommal elmentünk így megnyugodtunk mind a ketten,meg a nőgyógyász kicsit felvilágositatta a szexuális utón terjedő betegségekkel (addig én kimentem),de ezt ő akarta.

Na eltértem a tárgytól.

2010. jún. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha nem viszket, vagy fáj a puncid és nem piros, a folyásnak nincs kellemetlen illata, akkor nem fertőzés, hanem a menstruációd várható! Csak azt nem értem, ha Anyukád szerint fertőzés, akkor nem mondta, hogy menjetek el nőgyógyászhoz? De ha nincsenek a fent leírt tüntetek, akkor menstruálni fogsz, méghozzá, ha barna folyás is van, akkor nem is sokára.
2010. jún. 21. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!