Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első menstruáció után mennyit...

Első menstruáció után mennyit késik?

Figyelt kérdés
Még 8.-án kellett volna megjönnie másodszor. Nektek hogy volt?
2011. aug. 21. 23:26
 1/8 anonim válasza:
Hát kinek hogy van ez... Nekem 1. évben normális volt, majd a 2. évben nagyon sűrűs 9 naponta volt, de vol már hogy 13 napig megvolt. Kiderült, hogy pilcisztám van, ami azt jelenti, hogy tele van a petefészkem cisztákkal. De szedtem cseppet és 3 hónap múlva rendbe jött. Ha késik nem gond, de ha sűrűn van, menj el egy ultrahangra! :) 14/L
2011. aug. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem 50 napra jott a masodik.

És az elso 2 hetig tartott, és gyogyszerrel allitották el.

2011. aug. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ó jaj mi vár még rám.
2011. aug. 21. 23:44
 4/8 anonim ***** válasza:
Akár hónapok is kimaradhatnak az első évben.
2011. aug. 22. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Minii Vikii ***** válasza:
Egyik barátnőmnek az első menstruáció után fél év maradt ki, és utána minden ment tovább, úgyhogy ne félj, ha sokáig kimarad, annál jobb, hidd el. :\
2011. aug. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szia.Hát nekem amikor először megjött,utána 5hónapig nem jött semmi,megkérdeztem a suliorvost és azt mondta,hogy ez normális,valakinek az első hónapokban rendeződik valakinek az első 1-2 év rendszertelen.Aztán utána már mindig megjött és azóta egyszer sem maradt el.:)
2011. aug. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szia! Az elején teljesen össze-vissza jöhet meg, nem kell aggódnod! :) És azt mondják, hogy teljesen egészséges nőknél is késhet. Ez normális
2012. márc. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem a második 27 napra jött meg, utána még kimaradt 2honap
2018. ápr. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!