Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló elhagyása után...

Fogamzásgátló elhagyása után kb. mennyi ideig nevezhető "normálisnak", ha a menstruáció késik?

Figyelt kérdés

Három és fél hete hagytam abba a fogamzásgátlót és most pénteken kellett volna megjönnie.


Köszönöm előre is.


2011. máj. 28. 23:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Örülhetsz, ha magától beindul. Szerintem várj még két hetet, aztán orvos. (A nővéremnek hat évnyi tabletta szedés után injekciózással hozták vissza a normális ciklusát. Nem mindenkinek indul be magától újra.)
2011. máj. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen én is ettől félek nagyon...:( Már megbántam,hogy valaha is elkezdtem szedni.Azért köszi a választ!
2011. máj. 29. 00:16
 3/4 anonim ***** válasza:

3 hónapot várj, addig rendeződhet. Azért nem érdemes előbb orvoshoz menni, mert a legtöbb doki ilyenkor azt mondja, hogy újra kezd el szedni a tabit...ugye mondanom sem kell, hogy ez nem megoldás.

Viszont 3 hónap után mindenképp doki.

Addig meg türelem, lehet, hogy magától helyrejön:)

2011. máj. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,úgy legyen...:)
2011. máj. 29. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!