Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Először készülök nőgyógyászhoz...

Először készülök nőgyógyászhoz, mi fog ott történni?

Figyelt kérdés
nagyon kellemetlen a vizsgálat? vagy szokott fájni? az nem baj ha még szűz vagyok? egyedül menjek vagy anyukámmal? hogyan történik ez az egész? légyszi irjátok le részletesen mit fognak ott csinálni. előre is köszönöm.
2011. aug. 23. 10:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is nemrég voltam először 20 évesen,,igaz én előtte vesztetem el a szüzességem. Ahol én voltam, nagyon kedves orvos fogadott,leültem beszélgettünk 4-5 percet, mindenféléről. ÍRendszeres e, szedek e tablettát,szeretnék e. stb. Majd le kellett vetkőzni alulról, adtak papucsot is, de én elrontottam mert rövid poló volt rajtam, rajtad hosszú legyen, vagy szoknya.:) utána fel kellett feküdni a vizsgálóasztalra, nekem nehezen menzt, ő segítette bele a lábam a tartóba. :D Vicces volt.Majd kivülről jól megnyomkodott, s kérdezgette fáj e vhol. Közbe folyamatosan beszélt. S elővette a vizsgálóműszeréét, húuott kesztyűt, a műszert bekente sikosítóval és felvezette. Igazából furcsa volt, de egyáltalán nem fájt. S kb. 1 perc volt az egész, s közbe kenetet is vett rákszűréshez amit nem is éreztem. Utána alulról felöltöztem gyorsan, felhúztam a polóm megnézte a ciciimet, s kb .ennyi. Ngyon féltem, de zeek után már nem fogok.Ja és nyugodtan menj egyedül.
2011. aug. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

MEhetsz egyedül is.


Mivel még szűz vagy, valszeg végbélen át fog vizsgálni. Na, az eléggé kellemetlen, de kibírható, csak lazítani kell.

Ha hüvelyen át vizsgál, az is kellemetlen, de nem fáj egyik sem.


Próbálj nem ráparázni, és javaslom a szoknyát, mert akkor nem egy szál semmiben kell ácsorognod ott. Mensis naptát - ha van - vigyél, vmint az első mensid ip-jét is írd fel.


Ja, és a menstruációs ciklus első napja mindig az utolsó vérzésed első napja (mert ezt ált. nem szokták tudni a nők). :)

2011. aug. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

Tessék, ebből a cikkből talán minden kérdésedre választ kapsz.

2011. aug. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek
2011. aug. 24. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!