Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért fáj amikor ki veszem a...

Miért fáj amikor ki veszem a tampont, és már kb8órája bennt van? Hanyagoljam? Vagy változni fog?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 16. 23:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
lehet hogy már nem volt olyan sok folyásod és száraz.Vedd ki mindenképp mégbedig úhy hogy nyomjál erősen mikor kihúzod szerintem akkor nem fog annyira fájni
2009. ápr. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
előzőnek igaza van, ha mesi végén jársz akkor vegyél mini tampont, nekem is szokott fájni amikor kiveszem, ha nincs tele. Ne aggódj
2009. ápr. 17. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Talán nem kellene 8 óráig tartogatni. Sűrűbben kell cserélni de ez rajta van az útmutatón is.Ha meg nincs annyi használj kisebbet.
2009. ápr. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én is igy voltam nyáron probáltam ki legelöször a balatonon és iszonyatosan fájt egészen januárig de mióta nyomok miközbe kiveszem egyáltlán nem fáj!
2009. ápr. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nagyon jokat mondtok, csak az az zizi h szűz vagyok, és igen csak a közepén vagyok a havimnak
2009. ápr. 17. 15:59
 6/7 anonim ***** válasza:

:) az elözö válaszoló én si az vagyok 15 éves és 14 évesen probáltam elöször tampont használni.

szánj rá ksi idöt lazulj el és mikro uyg érzed oké akkor nyomj hidd el nem fog érezni semmit :)

sok sikert!

2009. ápr. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
elkell lazulni ez a titka. Eészségtelen és nem túl higénikus ha 8 óráig egyfolytában bennvan.. én max 2,5-3 óráig hagyom bent...
2009. dec. 31. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!