Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Ezt jó néven venné, egy félénk lány, vagy inkább hanyagoljam?

Gimnáziumban egy évfolyamba járok , egy lánnyal , aki tesztszik , mondtam már neki , hogy szimpatikus nekem , de mivel elég félénk először lepattintott , pedig a közös ismerősünk mondta , hogy szimpatikus vagyok neki . Tehát a lényeg az , hogy most már 4 hete ismerem , szoktunk is néha beszélgetni , holnap lesz egy rendezvény a gimibe kb. 9 kor lesz vége , és szeretném hazakísérni , de mikor felajánlottam neki a lehetőséget azt mondta , hogy nem kell , de szerintem nagyon is kell mert mondta , hogy nem szeret sötétben egyedül hazamenni . Akkor most mi legyen?

Én és ő is 17

2011. okt. 18. 17:58  Privát üzenet  

A válaszok
Mondd úgy neki, hogy szeretnéd hazakísérni, mert fontos számodra, hogy épségben hazaérjen. Kicsit lehet, hogy nyálasnak hat, de szerintem nem fog nemet mondani.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 2011. okt. 18. 18:00 Privát üzenet
Ha valóban csak arról van szó, hogy félénk... akkor állj a talpadra és kísérd haza, te vagy a férfi:)

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont 2011. okt. 18. 18:01 Privát üzenet
nem mész el mellőle, amíg haza nem ér

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont 2011. okt. 18. 18:08 Privát üzenet
Csak uvariaskodásból meg félénkségből mondta hogy nem kell. Tetszel neki szeritem csak azt akarja hogy te probálkozz nála mert ő félénk ehhez :) Szóval kísérd haza!

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont 2011. okt. 18. 19:31 Privát üzenet
én is félénk fajta vagyok. :D vagyis inkább olyan akinek bizonyítani kell hogy nem csakúgy unalomból udvarolnak. :) valahogy mindig lepattintom a fiúkat, rengeteg alkalommal. aztán megtörik a jég egy-egy beszélgetés után és már nincs semmi gond :) lehet, hogyha induláskor kiszúrod, és megkérdezed viccesen akkor szivesen veszi hogy hazakiséred. mondjuk "és félútig sem kísérhetlek?" ha pedig hazakisérted elsütheted a "megtartasz?" poént :D nem ismerek olyan csajt aki nem nevet :D

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont 2011. okt. 18. 20:20 Privát üzenet

Ez a "megtartasz?" tetszik, köszi. :)

20/F

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont 2011. okt. 18. 20:22 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Fiúk! Sírtatok már lány miatt?
Nektek mi jut rögtön az eszetekbe, mikor a kiszemelt lány/fiú sejtelmesen rátok mosolyog?
Kövér lány átlagos testalkatú fiúval. Mennyire gáz? (Képek, adatok lent)
Szerintetek mennyi idővel normális az egy kapcsolatban ha a lány idősebb?
Mennyire születhet igazi párkapcsolat abból. Ha a fiú 17 a lány pedig 20 éves?
Szerintetek mire gondolt a lány?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Párkapcsolati problémák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!