Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek minden rendben...

Szerintetek minden rendben van a melleimmel?

Figyelt kérdés
Pár napja arra lettem figyelmes, hogy fájnak. Nem tudom milyen kell, hogy legyen tapintásra, mert azt tudom, hogy vannak benne mirigyek és természetes csomók, de az enyém szinte csak egy csomó. Mondjuk mindig is ilyen volt, de most fáj is. Ez normális?
2011. aug. 25. 20:12
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
8:22-es! akkor fáj lényegesebben, de azért vagyok megijedve mert eddig soha nem fájt se akkor ha nőtt, se akkor amikor megvolt. Bár gondoltam arra is, hogy lehet izomláz van benne. vagy nem tudom. 7 órás gondoltam az orvosra de őszintén megmondva egy kicsit tartok tőle. :S
2011. aug. 26. 11:36
 12/13 anonim ***** válasza:

rákot úgy is szokták nézni , hogy levetkőzöl felül oldalt a kinyújtott kezeidet fel-le emelgeted, füled mellől combod mellé , (mint egy madár) és ha nem egyszerre emelkednek ( vagy mozognak) az ...hát nem a jobbik változat, meg tapogasd

körbe hogy egyformák e

2011. aug. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 mandarinmag válasza:
Mielőtt megjön,vagy után nemtom..beindul a tejtermelődés a mellben,mert készül hátha lessz gyerek és azért is szokott megduzzadni és fájni
2011. szept. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!