Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Jézusom! Megijedtem? Ez így...

Jézusom! Megijedtem? Ez így nagyon nincs rendben?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és nemrég jött meg (9 hónap) és elég rendszertelen .mostanában 10 napig menstruálok és 20 naponta megjön.ez így nagyon rossz???
2011. aug. 4. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Mekem ma jött meg először ugyhogy nem tudok hozzászólni, de annyit még én is el tudok mondani hogy valóban ez így nem jó... orvos... merthogy ha 8napnál tovább tart akkor orvos, és ha 25 napnál gyorsabb akkor orvos, nem kell megijedni de menj el orvoshoz.. :( amúgy sajnállak, biztos rossz lehet
2011. aug. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el jó nődokihoz (gyerek nődoki), mert nagyon sokáig tart. Vérszegénységet is okozhat a túl sok v. gyakori vérzés.
2011. aug. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj el nődokihoz,nem harap.Sok az a 10 nap mensi,no meg a rendszertelenség se ideális,bár ez azért lehet,mert csak nem rég jött meg.Nem tudom kinek mikor jött meg,de én fiatalabb voltam mint 15.
2011. aug. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én 12 voltam amikor először megjött tehát lehet azért is mert ilyen későn jött meg,de azért én is azt ajánlom hogy menj el a dokihoz. Én se voltam még és nagyon félek,de azt mondják nem olyan rossz. Nekem minden alkalommal 7 napig tart és annyira legyengít hogy az ájulás kerülget és a lábaimat is alig tudom mozgatni. Nekem is nagyon rendszertelen- van hogy 1 héttel hamarabb van hogy 2 héttel később jön meg. Te nem tapasztaltál gyengeséget? mert általában a vékonyabb lányoknál a menstruáció a sok vérvezteség miatt nagyon kimerítő. Például nálam is. Sokat hiányzok a suliból is emiatt.
2011. aug. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!