Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek, teljesen tanácstal...

Mit tegyek, teljesen tanácstalan vagyok?

Figyelt kérdés

Tegnap este véletlenül 2 fogamzásgátló tablettát vettem be.

Hétfőn kellene az utolsót bevennem, de így vasárnapig elég csak.Szedjem addig..és hétfőn kezdjem a 7 napos a szünetet,és ez a hónap 20napos lesz....vagy ma ne vegyek be...mivel tegnap 2-öt vettem be?


2011. aug. 26. 07:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha véletlen duplát szedtél az ne okoz gondot ,,,szed ma is úgy mintha,nem 2 vettél volna be.És a folytatását is,,,
2011. aug. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vasárnap vedd be az utolsót! Én régen Nuvaringet használtam, azzal lehetett volna elvileg úgy tologatni a menstruációt, hogy tovább hagyom fent,vagy hamarabb teszem fel. Gondolom, így lesz a tablettával is, kihagysz a végén egy napot, picit tolódnak a dolgok. Vasárnap után 7 nap szünet, megjön valamikor alatta, utána kezded megint. Amúgy a mellékelt tájékoztatón mindig van hogy mit csinálj ha a kelleténél több tablettát vettél be, általában annyi, hogy semmit...
2011. aug. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
cipromyxet szedek és ennél nem volt semmi a tájékoztatóban, csak hogy ha többet veszek be, rosszul lehetek
2011. aug. 26. 09:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor tényleg nincs gond, előző voltam. :) De hogyha nagyon félsz, kérdezd meg a háziorvosod.
2011. aug. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!