Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 9. napja van meg a menszeszem...

9. napja van meg a menszeszem nem túl erős, de ilyen még nem volt. Mindig rendesen megjött 25-28 napra és 4-5 napig tartott. Teljesen tanácstalan vagyok, mit csináljak?

Figyelt kérdés
2008. júl. 20. 16:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet hogy más miatt vérzel? Vagy nem szedsz / szedtél valamilyen hormontartalmú gyógyszert?

A hormongyógyszerek okozhatnak ilyet, pl. 72 órás tabi. Sérülés is vérezhet elég hosszú ideig, ami egy baleset vagy túl durva szex következménye. Ha esetleg terhes vagy, az azzal kapcsolatos problémák közt szintén lehet magyarázat, de ehez nem annyira értek.

2008. júl. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
soha nem szedtem fogamzásgátlót,és semilyen sérülésem nem volt.Épp ez a gondom hogy fogalmam sincs mitől lehet. Mert ha már egyszer is lett volna ilyen tudnám mi tévő legyek.Van egyébb ötleted?? Várjak még el nem múlik?
2008. júl. 20. 17:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem érzed magad rosszul (szédülés, fáradtság), akkor várd meg a következő menszeszt, és ha az se csak 4-5 napig tart, akkor menj el orvoshoz. Velem is történt már ilyen, de utána rendesen megjött, és nekem nem volt semmi bajom. De ha már most rosszul vagy, akkor keress fel egy nőgyógyászt. A túl hosszú vérzés ugyanis vashiányt is okozhat. Egy osztálytársamnak kórházban is kellett lennie, mert annyira vérszegény lett egy elhúzódó menstruáció miatt.
2008. júl. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Nincs semmi bajom nem fáj semmim,úgyhogy várok! Remélem minden rendeződik! Ha mégse múlik akkor meg irány az orvos:))
2008. júl. 20. 19:05
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt már ilyen,én felvoltam fázva,de elmulik,és utánna visszaáll.
2008. júl. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hogyhogy mit...tampon vagy betét :D
2010. jan. 5. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!