Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy teniszlabda nagyságú...

Egy teniszlabda nagyságú "daganatot" tapintottam mi a hüvelyemben. Mi lehet az?

Figyelt kérdés
Az elmúlt napokban rettenetesen fájt a szex. Olyan volt mintha vmi hegyes tárgyat szúrtak volna fel. Nagyon megrémültem szóval felnyúltam és akkor vettem észre. De nem csak szex közben fáj... Ha megnyomom a hasam a köldököm alatt akkor is csak nem annyira erőteljesen. Segítsetek, mi lehet ez?
2011. aug. 27. 01:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
"hát a méhet tartó szalagok idős korban annyira meg szoktak nyúlni, hogy simán elérhető a méh - de feltételezem, te nem vagy még 80 éves... " szerinted milyen hosszú egy átlag nő hüvelye? és milyen hosszúak az átlag nő ujjai? ;)
2011. aug. 28. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Jaj, ma 01:52, képzeld, tudom, hogy mindkettő a 10 cm körül van...

Nem akartam ilyen durván ecsetelni a dolgot, de ez a tartószalag-megnyúlás sokszor eredményezi azt, hogy a méh a hüvely "bejáratáig" vándorol...sőt időnként részben kívülre szorul - ilyenkor vagy eltávolítják a méhet, vagy felhelyeznek egy gyűrűt, ami viszonylag a helyén tartja. Képzeld, volt ilyen eset a családban, és nem csak a hasamra csapva beszélek. Sajnos.

De te csak nézz nyugodtan hülyének másokat.

2011. aug. 28. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
ha szerinted hülyének néztelek, akkor az a te bajod...de akkor is biztosra lefogadom, hogy a méhét taperolja a kérdező - gondolom maszturbálás közben sikerült megtalálni ;)
2011. aug. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Nem akarlak megrémiteni de lehet ciszta! Sürgösen dokihoz kell menned.
2011. aug. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!