Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet tenni valamit a mensivel...

Lehet tenni valamit a mensivel járó óriási hasi görcsökkel szemben?

Figyelt kérdés
nekem az első nap az szörnyű, néha annyira szokott fájni, hogy elsírom magam.. Az orvos nem tud adni valami jó gyógyszert? Mindig veszek be Algoflex-et, de ha későn veszem be, csak 1 óra múlva hat, addig szenvedés van.
2008. márc. 7. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet furán hangzik, de van, akinek azért írják fel a fogamzásgátlót, hogy ezek az elviselhetetlen görcsök elmúljanak. A tabletta ugyanis 'jótékony' hatással van rá.
2008. márc. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sokféle gyszer van,ami megszünteti ezeket az erős görcsöket, beszélj az orvosoddal,mit tanácsol.Nekem a Nospa plussz algopyrin bejött,de jó az algoflex M is.
2008. márc. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nekem is ennyire szokott fájni,bár miota szedek fog.gátlot sokkal jobb. Én régen algopirin injekciot ittam mmert az hatott a legyorsabban.
2008. márc. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a természetes gyógymódok híveként a cickafarkfű-teára esküszöm. Két bögre meleg tea felér egy nospával, és még természetes is. Vannak különféle lazító és nyugtató hatású testgyakorlatok, pl. Kriston Andrea könyveiben találhatsz ilyeneket.
2008. márc. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én elmentem egy kineziologushoz ahol megbeszéltük a legelső mensimet /elég rossz emlékeim voltak róla/ amióta túl vagyok az oldáson meg sem érzem, hogy megjön. Lehet, hogy Neked is segitene.
2008. márc. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!