Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan lehet előrébb hozni a...

Hogyan lehet előrébb hozni a menzeszem?

Figyelt kérdés

Márc. 21-én 10napos oszt.kirre megyek külföldre és jobb lenne ha még hamarabb túllenék rajta!

Egyébként 16-án kéne hogy megjöjjön majd.


2008. márc. 7. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha gyógyszert szedsz,akkor rajta van a betegtájékoztatón,hogy hogyan kell előre hozni vagy csúsztatni,de akár egy havi mensit is ki lehet hagyni.Ha nem szedsz gyógyszert akkor nem tudom.
2008. márc. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Még csak 17 éves vagyok, szűz, és nem szedek semmiféle gyógyszert! Valami természetes mód nincs? Tudom ha ideges vagyok akkor úgyis késik de nem akarom hogy ott jöjjön meg mert elég erős fájdalmaim vannak, néha még hányok is!
2008. márc. 7. 19:54
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem van gépi masszirozó gépem, mikor a hasamat masszirozom vele akkor mindig előrehozza jó pár nappal, igy én inkább mellőzni szoktam akkor...
2008. márc. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Ha nem szedsz tabit, akkor nem lehet semmi mással előrébbhozni a mensit.
2008. márc. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

még ha tablettát szednél is elég késö lenne mostmár, mert ha egy héttel elrébb akarod tolni minimum 2 honappal elötte el kell kezdeni.

tudod hogy ritka vagy? 17 évesen szüzen. ne is kapkodd el, a sok buta fiatal mostanában 14 évesen már nem süz, meg is érdemlik hogy ha valami bajuk lesz.


ha tényleg erös fájdalmaid´vannak és hányni is szoktál, érdemes lenne orvost felkeresned mert ö tud neked gyógyszert irnod amitöl csökkenek a fájdalmaid igaz hormon tabletták.

2008. márc. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
Sajna erre nincs megoldás. Tényleg valami gyógyszert kell felíratnod és kész, de ha 16-án megjön akkor nem múlik el 21-re, vagy legálábbis jóval gyengébbnek kellene lennie, nem? Készülj fel mindenre, vigyél mindenféle segédeszközt (betét, tampon amit használsz) intim törlőkendő sem árt, mert a kirándulásokon kitudja mi lesz és több fehérneműt, valamint gyógyszert a görcseidre. És nem parázz ezen, mert nem fog jól sikerülni. Gondolj bele hogy ezer meg ezer nő megy így kirándulni, táncversenyre, olimpiára, szóval neked is menni fog.
2008. márc. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
csak annyit írnék az előttem szólóhoz, hogy nem mindenki 14 évesen veszti ela szűzességét, szerintem csak hangos a kisebbség, és ezért tűnik olyan soknak, az én baráti körömben mindenki legalább 17-18 évesen vesztette el a szűzességét, én is 18 évesen, szerintem megérte olyanra várni, aki törődik velem és szeret. emnsit gyógyszer nélkül én úgy tudtam meggyorsítani, hogy nagyon sokat mozogtam, tornáztam, táncoltam minden nap, mikor megvolt órákig, mert a 6.ik napon már nem akartam, hogy legyen bármi is, én is kirándulni mentem, és bevált:) amúgy 7-8 napig szokott meglenni.
2008. márc. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!