Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha abortusz után nem megy el...

Ha abortusz után nem megy el valaki kontrollra, de nincs semmi tünete/problémája, attól még lehet valami baja?

Figyelt kérdés
2011. aug. 29. 09:22
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
lehet.
2011. aug. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
de miért vagy ennyire felelőtlen?ha már abortusz volt,tanulhattál volna belőle,ha nem mész kontrollra,lehet valami gond is lehet amit nem veszel észre és soha többé nem lehet gyereked...
2011. aug. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Azért nem megyek kontrollra, mert 3 hónapja a szobám sarkából sem merek kimozdulni, nemhogy a lábamat mégegyszer szétteni akárkinek is. Férfiorvosoktól undorodom, nők meg nincsenek...
2011. aug. 29. 09:36
 4/31 A kérdező kommentje:
De milyen problémák lehetnek, amiknek nincsenek tünetei?
2011. aug. 29. 09:36
 5/31 Tinker Bell ***** válasza:

Nem hallottál róla, hogy hasonlóan értelmes dolgot csinált egy lány, abortusz után és most még mindig terhes. A kérdés csak az, hogy egészséges-e a baba, mert már nem lehet elvetetni.


Menj el kontrollra, nem véletlenül találták ki.

2011. aug. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 Tinker Bell ***** válasza:
2011. aug. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Nem hallottam róla, most elolvastam. De nekem 3 hónapja volt, és semmi tünet. Neki gondolom voltak tünetei... Olvastam olyat is, hogy egy ilyen kontrollon volt olyan orvos, aki csak annyit kérdezett vizsgálatok helyett, hogy volt-e valamilyen tünete...
2011. aug. 29. 09:53
 8/31 A kérdező kommentje:
A példának említett nőnek vérzése sem volt utána...
2011. aug. 29. 09:57
 9/31 anonim ***** válasza:
kicsit fel kéne nőni,elmenni egy másik városba ahol női doki is van mondjuk...de aki az abortuszt csinálta,akkor enm baj h pasi volt csak szabadulj meg szegény babától?????
2011. aug. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Képzeld, szinte helyettem döntöttek. Életem legrosszabb döntése volt, de vagy elvetetem, vagy nem tudom felnevelni, mert nincs pénzünk! Azóta is minden nap sírok miatt, és legszívesebben utána mennék!!! Csak tudod nem bírom kicsit mélyebben elvágni a kezem, a gyógyszertől nem halok meg, akasztáshoz nincs megfelelő hely, leugráshoz sem találtam még elég magas épületet... de köszi...
2011. aug. 29. 10:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!