Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Iskolában tamponfelhelyezés?!

Iskolában tamponfelhelyezés?!

Figyelt kérdés
Ti hogyan szoktátok megoldani higiénikusan iskolában a tamponfelhelyezést?!
2011. aug. 30. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:
én épp úgy mint otthon xD azzal a különbséggel hogy körbetapétázom wc papírral az ülőkét, de azt minden nyilvános helyen csinálom
2011. aug. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kézmosás előtte utána
2011. aug. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy én egy kicsit túlzásba viszem, de nagyon figyelek, nem akarok semmit sem elkapni.

Van kézfertőtlenítő gélem, azzal bekenem a kezem, 1-2 perc alatt beszívódik és ez elvileg 99%-ban megöli a bacikat. Utána fogom a nesszeszerem (ebbe van betét, tampon, gyógyszer, zsepi) és kimegyek a mosdóba. A mosdóbe szappannal, melegvízzel kezet mosok és megtörlöm a kezem wc papírba (ez van kitéve kéztörlőnek is). Utána fogok két kocka wc papírt és úgy fogom meg a kilincset, az is tele lehet baktériumokkal. A wc ülőkére teszek wc papírt, bár nem ülök rá, de a tudat miatt akkor is. Kiveszem a tampont wc papírba tekerem ledobom a földre. Pisilek, felhelyezem a tampont, felöltözök, a használt tampont kidobom a kukába (a kukát is hányan összefogdosság, az is tiszta bacis, így csak amikor végeztem, akkor dobom ki a csomagot). Az ülőkéről a wc papírt bedobom a wc-be, lehúzom. Kijövök, szappanos-melegvizes kézmosás és végeztem.

Lehet, hogy elsőre túlzásnak tűnik, de 2 éve használok tampont és sosem volt semmilyen fertőzésem, sem gombám (lekopogom).

16/L

2011. aug. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek! :)
2011. aug. 30. 20:10
 5/6 anonim ***** válasza:
megmosom a kezem szappannal meleg vízzel a kezem, wc papírral kilincs.. kivesz ledob felrak kukába dob kézmosás.
2011. aug. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Alapos kézmosással nem lesz gond.
2011. aug. 31. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!