Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lett már vkinek nagyobb...

Lett már vkinek nagyobb problémája tamponhasználat miatt?

Figyelt kérdés
Értem ezalatt pl. azokat az esetlegesen fellépő gondokat, amik a mellékleten szerepelnek, fel vannak sorolva (a tamponhoz adott kis papíron).
2011. szept. 5. 08:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sose volt bajom tőle :) pedig már jó 6 éve használom.
2011. szept. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én pedig már jó 8 éve használom, csak érdekel, hogy van-e ilyen :)
2011. szept. 5. 09:01
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez engem is érdekelne. A tampon használati útmutatón lehet olvasni erről a toxikus valamiről, de a tájékoztatón túl soha nem hallottam még róla. Olyan emberrel se találkoztam, akit utolért már.
2011. szept. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt még bajom sosem, 7 éve használok.

Annyit betartok -de szerintem majdnem mindenki-, hogy alaposan kezet mosok csere előtt, és sűrűn váltogatom. Normált és minit használok, superről leszoktam, mert több baci is megtelepedhet benne. Éjszakára nem használok, bár régen úgy aludtam, akkor sem volt bajom, de ilyenkor csak jobb a betét, 6-8 órát nem jó, ha bent van.

2011. szept. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek egy lányt, akinek ez volt a baja, a mentő vitte el tesi óráról. Magas láza volt és nagyon gyenge, állandóan összecsuklott. A kórházban nem tudták, hogy mi a baja, csak találgattak, még szerencse, hogy az anyukája kapcsolt és szólt, hogy éppen menstruál...
2011. szept. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
á, és hogy gyógyították meg? lett vmi maradandó baja? és nem használhat többé tampont?
2011. szept. 5. 09:13
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs, de meggyógyult, mert gyorsan felismerték, hogy mi a baj.
2011. szept. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja és tampont nem használhat. De ez legyen a legnagyobb gondja az életben. :)
2011. szept. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Tss-em nem lett, de én mindig kaptam vmi fertőzést a használata után, pedig a higiénés szabályokat betartottam. Barátnőmnek meg folyamatosan irritálja a méhszáját és már 2-szer kellett műteni. Nincs HPV-je, csak a tampontól van.
2011. szept. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
67%
A TSS-t antibiotikummal gyógyítják. Egyébként nagyon ritka dolog, és akkor is előfordulhat, ha valaki nem tampont használ.
2011. szept. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!