Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szúró érzést érzek "odalent"....

Szúró érzést érzek "odalent". Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Körülbelül fél éve, de lehet, hogy már régebben is volt, hogy havonta 1-2 alkalommal szúró érzést érzek odalent. Pontosan nem tudom megmondani, hogy hol, de úgy érzem, hogy a hüvelyembe :S

Olyan mintha belenyilalna a szúró érzés...

Mitől lehet? Valami fertőzés? Mert tényleg havonta szinte csak 1-2-szer van ilyen :S Aggódom...


14/L


2011. szept. 8. 16:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Menstrualsz mar? Miota vannak olyen tuneteid? Elsz vagy eltel szexualis eletet?
2011. szept. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Igen már 1 éve menstruálok, de 2 hónapja állt be rendszeresre.

Nem élek nemi életet, hiszen még csak 14 vagyok.

Körülbelül fél éve, de lehet, hogy több :S

2011. szept. 8. 16:27
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, hogy megkerdeztem, hogy elsz-e nemi eletet, de hat itt is annyi 14-15 eves irja, hogy kikkel hogyan hanyszor fekudtek le, ugyhogy inkabb megkerdeztem.

A menstruaciod milyen eros, hany napos kb? Ezek a fajdalmak kotodnek mensihez, vagy epp, hogy ket menszi kozott vannak? Szerintem lehetnek esetleg ovulacios fajdalmak, vagy mensit elojelzo gorcsok, de attol fugg mikor vannak.

Ez a szuro erzes alkalmankent milyen hosszan tart?

2011. szept. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Jobb ha orvoshoz mész.
2011. szept. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem baj, hogy megkérdezted tudom miről beszélsz :)

Amúgy általában 7-8 nap, tehát minden rendben van. A vérzés erőssége is rendeben van amióta beállt. Az előtt volt, hogy 1 hónapig barnás véres folyásom volt :S Nem tudom mitől lehetett...

Igen 2 menzesz között szokott lenni, szóval nem menstruáció közben. Hát nem tudom, hogy azt jelezné-e, mert ilyenről még nem hallottam, hogy szúr odalent emiatt :s

2011. szept. 8. 16:37
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, ovulációs fájdalom :)
2011. szept. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Hát remélem :S

De ha tényleg nem múlik el, azért lehet, hogy megkérdezek egy orvost a biztonság kedvéért :)

2011. szept. 8. 16:39
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenkinek, de van akinek faj egy kicsit amikor peteerese van, azaz ovulacioja

ha ez a szuro fajdalom nem tart sokaig max fel vagy egy nap, vagy kevesebb, akkor errol van szo eleg nagy valoszinuseggel

amig nincs mas aggaszto tuneted ne aggodj, semmi bajod

ha akarod legkozelebb szamold ki a ciklusod, es nezd meg mikor van a szuro fajdalom

a ciklus kozepe fele kene legyen

ha nagyon bitztosra akarsz menni, akkor akar homerozhetsz is

2011. szept. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Amúgy nem szokott egy napig szúrni, csak körülbelül fél percig, és elmúlik :S

De bőven elég belőle ennyi :)

2011. szept. 8. 16:49
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ah, akkor kozel 100% hogy ovulacios fajdalom
2011. szept. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!