Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Még soha nem volt gombás...

Még soha nem volt gombás fertőzésem és egyáltalán semmilyen ezért nem tudom megállapítani, hogy miért viszket a nemiszervem?

Figyelt kérdés
Lehet nem jó helyre írok de egy elég égető problémám van. Tüneteim:duzzadt nagyajkak benne kis "pattanásszerű képződmények" és nincs folyásom csak nagyon kis mértékű ezért nem vagyok benne biztos, hogy gombás mert akkor elvileg folyásom kéne legyen.Sürgős válaszokat várnék mert már több mint 48 órája kínoz Canestellel próbálom kezelni de a viszketés lassan már elviselhetetlen. Ha egy mód van rá nem szeretnék orvoshoz menni. Kérem ha valakinek már volt ilyen , vagy van valami sejtése segítsáen.
2009. ápr. 21. 23:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Canesten hüvelykúpot használsz vagy csak krémet? Valószínűleg gombás fertőzés ha viszket! Nekem is volt iylen, és Canesten hüvelykúp 3 nap alatt helyre hozott, persze addig én is szenvedtem, de közben kentem a krémmel és minden reggel kiöblítettem 'hüvelymosóval'. De ha teheted inkább menj el orvoshoz, mert nekem ez a gombás fertőzés minden hónapban 2x kijött, pedig én sem akartam dokihoz menni, de muszáj volt..

2009. ápr. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólást.Egyébként krémet használok.
2009. ápr. 21. 23:49
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyen....de ne csak canestellel kezeld magad hanem ne vakard ott lent mert meg rosszabb lesz....mosakodj egy nap 2X 3Xis...jot tex;)
2009. ápr. 22. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem a doki azt mondta, hogy a "hüvelymosó" nem segít, sőt. Csak egy orvos lenne az igazi. Én úgy gondolom, hogy amit recept nélkül lehet kapni, az nem igazán használ, főleg az ilyen esetben, amikor már ennyire erős a fertőzés.

Én inkább elmennék a helyedben dokihoz, ki lehet bírni, mégha kellemetlennek is érzi az ember, a folyamatos viszketés kellemetlenebb. :) Nem?

2009. ápr. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is inkább az orvost ajánlanám, ha az első felírt gyógyszer beválik 7-10 nap alatt túl vagy rajta, az öngyógyítással meg lehet csak a tünet szűnik meg és pár nap múlva kezdheted újra a tortúrát.
2009. ápr. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!