Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha menstruálok belehet menni...

Ha menstruálok belehet menni a vízbe?

Figyelt kérdés
És ha nem akkor mit árthat?
2011. szept. 10. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem nagyon erős a vérzésed, akkor gyakran cserélt tamponnal igen. Ilyenkor nyitva van a méhszáj, és ha nem vigyázol, sokkal könnyebben kapsz el fertőzéseket, aminek aztán kismedencei gyulladás, és többek között meddőség lehet a vége. Nem beszélve arról, hogy a többi fürdőző sem szeretne más vérében pancsolni.
2011. szept. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
tamponnal bemehetsz, de nem sokáig!
2011. szept. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha előtte tampont helyeztél fel igen, de amúgy nem ajánlatos. Nyitva a méhszájad így könnyebben kaphatsz el mindenféle fertőzést.
2011. szept. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem derül ki pontosan, hogy milyen "vízbe"...

De ha a fürdőkádról beszélsz, akkor azt nem ajnálanám, ilyenkor inkább zuhanyozz..

A strand kicsit veszélyes a fertőzések miatt, de tamponnal meg lehet oldani. Én próbálom elkerülni ilyenkor a vizet, nehogy gombás legyek, de voltam már aquaparkban tamponnal... Mert 1 évben 1x megyünk, nem akartam kihagyni.

2011. szept. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"ha nem vigyázol, sokkal könnyebben kapsz el fertőzéseket"

ez igaz, bár én kiegészíteném azzal, hogy ha vigyázol, még akkor is sokkal könnyebben összeszedhetsz valami csúnya fertőzést

szóval ha csak nem közeli fuldokló rokont kell kimenteni, akkor inkább ne

2011. szept. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
CSAK TAMPONNAL
2011. szept. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!