Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Frezyderm tapasztalatok?

Frezyderm tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Valaki használt már Frezyderm pH4 intimhabot? Tapasztalatok?

Nőgyógyász ajánlotta, de elég drága, és jó lenne tudni, ér-e valamit. Semmi fórumot nem találtam.


2011. szept. 12. 16:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Bocs az offért, neked miért ajánlotta? Mert valahol én is olvastam hogy valaki ezt ajánlott ha valakinek gyakori gombája van. Neked nem ezért esetleg? Mert nekem elég gyakran előjön és hát minden érdekel.
2011. szept. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
De, gomba miatt ajánlotta. Már kipróbáltunk minden kúpot, gyógyszert, páromat is kezelték, tenyészettek, úgy előröl mindent, és max 2 hónapig bírom, de abból csak 5hét kb. ami teljes tünetmentes. El is mentem gyógyszertárba, de 4120 Ft. és jó lenne tudni, tényleg használ-e.
2011. szept. 12. 17:22
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Kár hogy nem ir tapasztalatot róla senki. Amúgy nekem sem segit hosszú távon semmi, már megőrülök tőle. Gyógyszert is szedtél már belsőleg? Nekem egyszer már volt ilyen kúrám akkor amig szedtem nem volt gondom (kb. fél évig) utána is jobb volt. Most újra kezdtem szedni (heti egy tabi, aztán havonta egy, de mivel megint előjött mielőtt bevehettem volna 1 hónap után ezért kéthetente kell szednem aztán havonta). Mycosist a neve. Ezek belsőleg ölik a gombát. Csak hát az van benne hogy egész életedben nem gyógyszerezheted magad. :(
2011. szept. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nekem is voltak gyógyszeres kezeléseim, mindegyiken párommal együtt vettünk részt, hogy ne legyen visszafertőződés, de miután vége lett a kúrának, maximum 1 hónapig voltam tünetmentes, majd minden előröl... :( Sajnos még semmi tapasztalatot nem találtam róla, így megrendeltem. Remélem jó lesz, mert 3980 Ft-ért vettem. Ha bevált, itt meg fogom osztani!!
2011. szept. 14. 17:53
 5/17 anonim ***** válasza:
Köszi! várom.
2011. szept. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Most már írok véleményt. Eltelt két hét, mióta elkezdtem használni, és jó. :) Jó volt már az első napokban is, csak nem akartam elkiabálni. Viszketés teljes mértékben elmúlt, sőt, arra sem emlékszem milyen volt. :) Folyásom minimálisra csökkent. Sokkal jobban érzem magam, főleg, hogy nem kell állandó tisztasági betét. Emellett még azt is észrevettem, hogy puhítja a bőröm. Eddig mindig kipattogtam borotválás után, kiszárított, most viszont semmi bajom nincs, pedig nem cseréltem le a borotvát sem. Drága, de ha elfogy, nem fogok azon gondolkozni ilyen árban megvegyem-e. Bátran merem ajánlani mindenkinek!!
2011. okt. 2. 12:25
 7/17 anonim ***** válasza:
Örülök hogy eddig jók a tapasztalataid. :) Irj majd még légyszi kb. 2 hónap múlva is hogy vissza-e tért vagy nem. Köszi.
2011. okt. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Rendbe, fogok jelentkezni. :)
2011. okt. 4. 17:54
 9/17 anonim válasza:

Én használom az intim habot, mert sokat volt folyásom és hüvelyszárazság is. Rendbe hozott.

3-4 hónapig elég egy flakon, így ha visszaosztjuk nem is vészes az ára.

Csomagban szoktam venni, úgy még olcsóbb.

Nekem jó

2011. nov. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:

Nekem az intim az teljesen hibátlan!

Most vettem csomagot, mert féláron van.

Így sokkal jobban megéri.

Asszem karácsonyig tart az akció.

2011. dec. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!