Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen naturokozmetikumokat...

Milyen naturokozmetikumokat használtok, és melyikeket ajánljátok? (tusfürdő, napolaj, sampon, testápoló, stb. )

Figyelt kérdés
Nem rég beszereztem egy Dental Med márkájú mirhás fogkrémet, ebben természetesen nincs fluorid, csak természetes alapanyagokból készült (ugye tudjuk, hogy a fluorid szintén rákkeltő, mint manapság a legtöbb dolog). Ez volt az első lépés. Most a tusfürdő van soron, hiszen a legtöbbtől kiütéses lesz a vállam és a mellkasom környéke, pedig próbáltam már elég sok fajtát. Arra viszont figyelni szeretnék, hogy ne vegyek meg mindent, amire rányomják, hogy "bio", hiszen legutóbb egy bio boltban, amikor napolajat kerestem olyanokat találtam csak, amelyekben volt titánium-dioxid pedig a bőrgyógyászom pont azt hangsúlyozta, hogy azt kerüljük, amiben van. Szóval nem minden Bio, amire ráírják. Ezért kérném a segítségeteket abban, hogy a felsorolt kozmetikai cikkekből mely márkákat érdemes választani. Előre is köszönöm.
2009. aug. 3. 15:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Jah én írtam neked priviben azt elfelejtettm mondani, hogy használom is ezeket a termékeket:)

Az ilcsi is nagyon jó , azok is matúr kozmetikumok, viszont csak testápolója van, tusfürdő, sampon ilyenek nincs :S

www.ilcsi.com

Ezt se lehet bolti forgalomban kapni.

2009. aug. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!