Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » S. O. S. Rohamosan csökken a...

S. O. S. Rohamosan csökken a hajállományom! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

...és hajam jellege is teljesen megváltozott/elromlott.

Mindez kb. már egy éve tart, és magától bizony nem áll helyre (a tavalyi évben pár hónapot Biovanne tablettát is szedtem, várt eredmény nélkül).

Mindehhez azt kell hozzátenni, hogy nekem mindig is dús, nem vékony szálú hajam volt, dicsérték is a hajam.

Azóta pedig a a vége is teljesen elvékonyodott, elfogyott..

2 éve 90 napos diétáztam, nem tudom van-e köze a dologhoz...


Kezd ez a dolog eléggé kétségbeejteni, mit tanácsoltok, mit tudok nekem erre a helyzetre?


Előre is köszönöm :)


2011. szept. 13. 08:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Előző vagyok!

A fogyást és a hajhullást okozta pajzsmirigy gyulladás. (Pedig ő nem fogyózott)

2011. szept. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nekem 2 éve kezdődött, szinte teljesen elment a hajam. Kb. 70%os "kopaszodás" jelentkezett. Minden csodaszert kipróbáltam, nem vált be, elmentem vérvételre. Kiderült, hogy a pajzsmirigyem rossz. Kezeltek rá, rendbe jött, de a hajam nem. Tavaly elkezdtem szedni Sörélesztő tablettát, és csodát művelt. Visszajött a hajam, több lett, szebb, emellett a bőrömre, körmömre is jó. Mai napig szedem, ártani nem árt, de már csak megszokásból is és mert a pattanásaim is szépen eltüntette. Rossman-ban, gyógyszertárban, gyógynövényboltban is beszerezhető. Másfél havi adag kerül 900Ft-ba. Szerintem egy próbát megér.
2011. szept. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

utolsó:

ezt tényleg a sörélesztő tette?

jobb lett a hajad v. teljesen átváltozott (dús és egézéges hajkoronává)?

2011. szept. 13. 14:34
 14/15 A kérdező kommentje:
melyik sörélesztőre gondolsz amúgy?
2011. szept. 13. 14:37
 15/15 anonim ***** válasza:

Igen, sörélesztő tette. 2 fajta tabletta van, nekem a Biovanne féle vált be. A másiktól (nem tudom már a nevét, kék dobozban van) felfújódtam és hányingerem volt. Hajam nem javult, hanem jobb lett. Nőttek tőle új hajszálak, ami kb. 1 hónap után már látható volt. Megvastagodott. +amikor már szép volt, meleg ollóval levágattam egyszer. De bármelyik gyógynövényboltba bemész, el fogják mondani. Fórumokon is olvashatsz róla, de lehet itt is találsz jó információkat.

(azt mondják maga az élesztő is jó, de huzamosabb ideig nem lehet enni, böfögtet)

2011. szept. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!