Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikortól és hogyan kell...

Mikortól és hogyan kell használni a tampont?

Figyelt kérdés
16 vagyok, szűz és sok barátnőmtől hallom, hogy ők már évek óta tampont használnak és nekik nagyon bevált. Olyat is olvastam viszont, hogy a tampon használata csak már nem szűz lányoknak ajánlott, szóval most nem tudom mit higgyek. a másik meg, hogyha arra kerülne sor, nem tudom hogyan venném rá magam, hogy feltegyem magamnak a tampont, már elolvastam sok "leírást" de még így is olyan ijesztőnek tűnik...
2011. szept. 13. 11:53
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
tudom, először én is féltem feltenni magamba vmit, ez olyan fura... de hidd el, sokkal jobb, mint a betét, legalábbis kényelem szempontjából biztosan, olyan, mintha nem is lenne meg... :) bármikortól használhatod. úgy kell feltenni, mintha csak az ujjad dugnád magadba :D helyezkedj kényelmes pózba, és csúsztasd lassan fel, de csak akkor, amikor tényleg megvan! És addig nyomd, amíg nem érzed, hogy vmibe beleütközik, és nem érzed, nem tör, amikor állsz, vagy ilyesmi. Sok sikert!
2011. szept. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem mered használni, ne használd.

Mikortól? Amikor erősen megjön. Nem tudom, a tied mikor a legerősebb, ha az első napon, akkor próbáld ki, ha a másodokon, akkor.

Hogyan? Ahogy le van írva.

2011. szept. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 x) ***** válasza:
95%
Az, hogy csak a már nem szűz lányoknak ajánlott elég nagy hülyeség. Meg mondják azt is hogy "elveszi a szüzességet" ez sem igaz, bár van akinek egy egyszerű kocogástól is átszakad a szűzhártyája.
2011. szept. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire idegenkedsz tőle, ne próbáld ki. Majd eljön az idő amikor már szeretnéd kipróbálni. Amúgy a szűz lányoknál csak a mini tampon javasolt, de ha fájdalmas ne erőltesd semmiképp.
2011. szept. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg!

Ez, hogy valaki tud-e tampont használni az a szűzhártya alakjától függhet. Van rajta luk, de nem tudod hol. Én is csak a sokadik nemi együttlét után tudtam használni. De ez nem mérvadó, mert nagyon sok nő akik még szűzek tampont használnak. A szüzességedet pedig csak egy férfi/fiú veheti el.

23/N

2011. szept. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Már az első menstruációtól is lehet tampont használni.
2011. szept. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2011. szept. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat! szerintem rászánom magam és jövő hónapban kipróbálom, bár még mindig kicsit ijesztőnek tűnik de egyszer el kéne kezdenem mert sokkal kényelmesebb, szóval...:)
2011. szept. 15. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!