Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez mi lehet? Hüvelygomba?

Ez mi lehet? Hüvelygomba?

Figyelt kérdés
Pár napja, valószínüleg elkaptam valami fertőzést a suli wc-ben, feldagadtak a kisajkaim, viszketett meg enyhén kellemetlen volt amikor pisiltem. A dagadáson kívül mindegyik tünettel találkoztam már, Canesten rendbe is tett pár nap alatt. De az a dagadás még mindig ott van, meg még viszket is vmennyire bár az a legkevesebb gondolom, inkább a kisajkak feldagadása zavar, hogy vajon mitől..
2011. szept. 16. 00:24
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
terhes vagy...
2011. szept. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
haha..:D
2011. szept. 16. 00:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Gondolom a vakarástól dagadhatott fel.Amit írsz,az valószínű gomba.Folyás milyen?Az a lényeg.
2011. szept. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem lenne egyszerűbb elmenni a nőgyógyászhoz??
2011. szept. 16. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Fú hallod, már megijedtem, hogy képet is raktál fel...!

Egyébként orvoshoz kell menni, az megmondja a frankót.

2011. szept. 16. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Látatlanban senki nem tud biztosat mondani, ezért az lenne a legjobb ha orvoshoz mennél.
2011. szept. 16. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

igen, tudom, tervezem is, csak jaaj.. annyira utálom, amikor egy idegen csávó matat ott, hiába az a munkája. Túl szégyenlős vagyok, még a barátom elött és valamennyire pedig elég régóta együtt vagyunk.


amúgy a folyás, hát sűrűbb mint szokott, meg van szaga, sárgás.

2011. szept. 16. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!