Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2 napja voltam abortuszon,...

2 napja voltam abortuszon, megvolt sajnos az ok amiert nem tarthattuk meg a babankat. Ez normalis?

Figyelt kérdés
gyogyszeres beavatkozas volt, szepen kitisztult minden tavozott aminek kell, mondtak h erosebb lesz a verzes, de az nem gaz hogy orankent cserelem a betetet? es meg mindig van eros gorcsom, pedig azt mondtak az csak aznap lesz. es hoemelkedesem is van. mi a velemenyetek? :(
2011. szept. 17. 08:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezek szerint már nagy volt a magzat. Ilyenkor sokkal erősebb a vérzés,hasonlítható a szülés utánihoz.
2011. szept. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Menj be a kórházi ügyeletre, nem árt, ha megnéznek. Hőemelkedésednek szerintem semmiképpen nem kellene lennie, sem görcsöknek már.
2011. szept. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem 7 hete volt missed abortuszom, 15 hetes voltam. Én is véreztem annyira, hogy óránként betétcsere, de csak aznap+másnap délelőtt. Engem csak úgy engedtek haza, hogy sem láz, sem hőemelkedés. Ha valamelyik jelentkezik fennáll a fertőzés veszélye, illetve, lehet valami maradt még. Mindenképp orvos!!!
2011. szept. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
az kiraly, hat remelem hogy nem kapok el semmilyen fertozest nagyon odafigyelek mindenre, de ma is nagyon gorcsolok, napi 8 fajdalonmcsillapito, es este hoemelkedes , de ma reggel is. de mar nem verzek olyan nagyon. visszamegyek es mit tud csinalni? uh ? vagy mit? koszi hogy irtatok, aggodom :(
2011. szept. 18. 19:17
 5/9 anonim ***** válasza:
B*asszus, már rég be kellett volna menned az ügyeletre!! Ez hihetetlen...
2011. szept. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Műtét utáni komplikációk


Nagy a fertőzés veszélye, mivel a méhszáj, amely elzárja a méhet, nyitva van, és a hüvelyből megfertőződhet. Magas lázzal, erős alhasi fájdalommal jár és azonnali krízis antibiotikumos kezelést igényel."

[link]


Valószínűleg nálad is ez a helyzet, csak enyhébb formába, ezért kellene sürgősen!!! orvoshoz menni.

2011. szept. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vagy mégsem tisztult ki teljesen, és az okoz fertőzést. Akkor is doki!!
2011. szept. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nah most jol megilyesztettetek, holnap reggel megyek is vissza, addig tudok valamit tenni?
2011. szept. 18. 19:35
 9/9 anonim ***** válasza:
Sokat nem tudsz tenni...de ha nagyon fáj, vagy felmenne a lázad, akkor ne várj reggelig, irány a kórház!
2011. szept. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!