Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A párom most esett át abortusz...

A párom most esett át abortuszon. Hogy tudom segíteni a lelki felépülését?

Figyelt kérdés
Erős nő, és nagyon bátor. De tudom hogy egy ilyen beavatkozás nagyon megterhelő egy nőnek, főleg lelkileg. Szeretném hogy minél könnyebben túl legyen ezen a nehéz időszakon.
2010. jan. 27. 13:02
 1/10 anonim ***** válasza:

Tölcs vele sok idöt,legyél mellette,beszélges vele.

Érezze,hogy nem egyedül kell ezt a fájó idöszakot átvészelje.

2010. jan. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
aranyos vagy, hogy törődsz vele, szerintem ennél többet nem is tudsz tenni. legyél mellette. majd az idő segít.
2010. jan. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
9%
Mondjuk máskor védekezhetnél..
2010. jan. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Igazuk van az elöttem szólóknak, legyél vele ez a fontos!Ne említsd neki az abortuszt, ne is kérdezgesd róla hogy hogy érzi magát amiatt!Durva ilyet mondani de "csinálj ugy mintha nem történt volna semmi"!Tapasztalatból mondom,sajnos én is átestem rajta, és amikor végre egy pillanatra nem a picin járt az eszem, tuti megkérdezte valaki és nagyon rosz volt!Ha lehet és még nem késő ne sokan tudjanak róla!

Vidd el olyan helyre kikapcsolni, ahol kicsi az esély arra hogy babát lát!

És egy jó tanács, interneten txt-n újságba stb. nézd meg az az napi filmek tartalmát, és ha a tartalomból kiderül hogy lesz benne baba, keres másik műsort ne engedd hogy nézze!

Ez is taőasztalat!Sosem felejtem el hogy pont a műtét utáni nap volt a BKnak az a része hogy a Tilda őrült a babának a dokinál, és majdnem szétvertem a TV-t hogy ő örülhet neki, nekem pedig megkellet ölnöm a gyerekem!Hülyén hangzik, de ez egy ilyen időszak!

És még egy dolog, csak magamból indulok ki, és tudom hogy mindenki más, de én egy időre megundorodtam a sex-től, mert azt okoltam a lelki traumámért.Ha a pároddal is előfordul ilyen, legyél megértő, ne kezd el magyarázni hogy nem fog mégegyszer előfordulni, bírd ki azt a kis időt!

És nem tudom ki finanszírozta a műtétet, igazántiból nem is fontos, de ha te soha-soha még évek múlva se említsd neki hogy milyen drága volt!Nekem a párom sajna minden balhénál a fejemhez vágta!

Sok boldogságot nektek, és kitartás, az idő minden sebet begyógyít na ezt nem fogja

2010. jan. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Legyél mellette és nagyon vigyázz, hogy a kapcsolatotok nem menjen rá erre az abortuszra, mert ez nagyon sokszor elő szokott fordulni!
2010. jan. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt egy szóval sem említette a kérdező, hogy ők maguk akarták az abortuszt...
2010. jan. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%
Az sem mindegy, hogy a párod döntött az abortusz mellett vagy egészségügyi oka volt.
2010. jan. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
16%
Kényeztesd őt,és ne nagyon terhelje túl magát,inkább pihenjen.De tényleg,legközelebb védekezzetek!Egy ilyen abortusznak később következményei is lehetnek (pl.hogy később nagyon nehezen fog összejönni a baba stb.)Persze akkor elnézést kérek,ha vmi egészségügyi ok miatt volt szűkséges...
2010. jan. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Miért volt szükség abortuszra?
2010. jan. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Egészségügyi okok miatt
2010. jan. 27. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!