Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet megszakítani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megszakítani a terhességet az abortuszon kívül?

Figyelt kérdés

Barátommal szeretkeztünk és elszakadt a gumi, sajnos későn vettük észre. Most kéne megjönnie, de csak görcsölök és semmi. Eseményutánit vettem be. Most már csak az abortusz a megoldás hogyha nem szeretnénk megtartani?

Normális válaszokat szeretnék kapni, nem hurrogást. És tudom, hogy ezt sokan nem fogadják el, de ez az én döntésem. Nem szeretném ha ebben a kérdésben vitatnánk meg az abortusz témát.


2011. okt. 2. 16:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
31%

Van injekció ami spontán vetélést idéz elő.


Véleményemet inkább nem mondom.

2011. okt. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
83%

nem is biztos,hogy terhes vagy :D

mindegy,a kérdésedre válaszolok:

még nemigen fejlesztette ki a tudomány és az emberiség így a XXI. századra az abortuszon kívüli más megoldást.

Vagy elvetélsz magadtól,kikaparnak,vagy megszülöd.

tehát,sajnos ezek az alternatívák vannak.

20l

2011. okt. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
83%
az esemény utánitól késhet a havid..ha késik 1hetet azután menj el orvoshoz,de addig meg ne az abortuszon parázz
2011. okt. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
66%
Megszülöd, és lemondasz róla. Akkor egy jó családhoz kerül.
2011. okt. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
24%
Az abortusz terhességmegszakítást jelent, szóval magyarul azt kérdezted, hogy a terhességmegszakításon kívül hogyan lehet megszakítani a terhességet. Gratulálok, drágám, dugni tudsz, de gondolkodni nem.
2011. okt. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

kérdezz meg Több nőgyógyászt (fontos hogy többet, mert aki vallásos, nyilván nem néz utána minden lehetőségnek mert ez nem érdekli, de ha több szakvéleményt kérsz, az egyik biztosan ajánl alternatívát...

esetleg kérdezz rá az amerikai módszerekre.

2011. okt. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
90%

"Megszülöd, és lemondasz róla. Akkor egy jó családhoz kerül."


a lófaszt, intézetben nő fel drogos cigányok között, és gyűlölni fogja a szüleit, amiért lemondtak róla.

2011. okt. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
40%

Imádkozom a kicsiért, hogy mentse meg az Isten! 1956 óta

6 000 000-többségükban egészséges babát öltek meg itthon.

2011. okt. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

17:09


Vitatkoznék ezzel, én is örökbefogadott vagyok.


Kérdezőnek:

Injekciót meg tablettát erre már betiltották itthon, csak külföldön van. Vagy elveteted, vagy örökbe adod. Én a 2.-ra szavazok lévén h örökbe adtak engem is. De előbb tudd meg h tényleg terhes vagy e aztán gondolkozz ezen.


22N

2011. okt. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Esemény utána tablettával, nekem 2 héttel később jött meg. És még egy fél évbe telt, hogy rendesen visszálljon a ciklusom. Még ne gondolkodj ilyen dolgokon, mert felesleges. Ha nem jön meg egy hét múlva, akkor csinálj tesztet.
2011. okt. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!