Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Alhasi-, végtag- és deréktáji...

Alhasi-, végtag- és deréktáji fájdalom együtt mire utalhat? Négy nap van a mensiig, de már vagy egy hete megvannak ezek a "tünetek".

Figyelt kérdés
Úgy érzem, a petefészkem is szurkálgat, és olyan furcsa teltségérzetem van a hasamban. Félidőben voltunk együtt a párommal.. Három nappal ezelőtt pedig, aktus után halvány barnás folyást vettem észre, egy napig tartott.
2008. márc. 11. 13:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez lehet a PMS (premenstruációs szindróma) miatt. Ez a menstruációt megelőzően fellépő tünetegyüttes, ami összesen nagyjából 150-féle tünetet egyesít magában. Lelki és testi eredetű tüneteket egyaránt. Ha ezen az oldalon beírod a keresőbe bal oldalt alul, garantáltan kiad rá néhány találatot, ugyanis én is írtam már róla, egy másik kérdéshez kapcsolódóan. Ott kicsit bővebben...

Ha meg még többet szeretnél tudni róla, akkor írd be a google-ba, hogy "premenstruációs szindróma"!

Remélem, tudtam segíteni. :)

2008. márc. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Akár terhességre, akár menzi előtti szindrómára is utalhatnak a tüneteid. Ha nem jön meg, akkor csinálj egy terhességi tesztet!
2008. márc. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
77%
Ha megfelelően védekezetek, akkor feleslegesen idegesíted magad.
2008. márc. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!