Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! (: ti hány évesen...

Lányok! (: ti hány évesen kaptatok először melltartót?

Figyelt kérdés
Mekkora volt akkor a melletek? anyutok szólt hogy kéne vagy ti? És már rögtön a rendessel kezdtétek vagy még először a toppal? válaszokat kösziiiii!! :)
2011. szept. 19. 14:42
 1/9 anonim ***** válasza:
toppal kezdtem.de még nem akkora a mellem,hogy melltartó kellene.az egyik osztálytársamnak kisebb mint fele akkora a melle mint nekem,és melltartót hord..tudni kell azt is,hogy nekem nincs nagy mellem
2011. szept. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Először sportmelltartó, olyan 11-12 éves koromtól. Az első melltartómat azt hiszem 14 évesen kaptam, 75 B-nél, de csak merevítő volt benne, semmi szivacs.
2011. szept. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez nem kortól függ, hanem a mell méretétől. Van akinek soha nem kell melltartó.
2011. szept. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Toppal kezdtem 13 évesen. Én vettem meg saját magamnak az első melltartómat :). Anya kicsit ki volt akadva, amikor 2-3 melltartót kellett venni, de elmentünk, és vettünk együtt. Jelenleg 15 vagyok és 75A vagy B kell. :)
2011. szept. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
10 évesen kaptam az első toppom. sose hordtam :D. 11 évesen már folyamatos volt a topp hordás, és máig is tart(:
2011. dec. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én 11 éves koromba kezdtem el hordani toppot.

Most 12 vagyok és év elején vettem fel először a gyerekmelltartót.

Nem nagy most se a mellem de nem is annyira kicsi.

Szóval,sokáig jó lesz nekem ez a melltartó amit hordok.:)

2012. júl. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
11 évesen top, 11-12 és fél évesen amolyan "tinimellartó", tehát nem volt benne merevítő, csak szivacs. Aztán most 12-13 évesen rendes merevítős melltartó.
2012. dec. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

"Én 11 éves koromba kezdtem el hordani toppot.

Most 12 vagyok és év elején vettem fel először a gyerekmelltartót.

Nem nagy most se a mellem de nem is annyira kicsi.

Szóval,sokáig jó lesz nekem ez a melltartó amit hordok.:)" Én is ugyanebben a cipőben járok...:D

2013. febr. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én kb 11 éves korom ota hodtam topot tehát 5.o. elöt pár honnapal

most juni.-ban leszek 14 éves tehát hetedikes vagyok és suli elöt vettünk 70b melltartót de most márt kicsi

és anyu mondta hogy vegyünk de én márt 6.-ba szeretem volna

2013. febr. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!