Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit szóltok hozzá?! Lehet...

Mit szóltok hozzá?! Lehet hogy az SzTK mégiscsak "biztonságosabb"? Ott nem lehet preparálni legalább a vizsgálót. Ja és kötelezően jelen van az aszisztens.

Figyelt kérdés

Vizsgálat közben titokban fotózta pácienseit a nőgyógyász, aki 3 ezer pácienséről közel 35 ezer felvételt készített.


Manapság a jó és megbízható nőgyógyász drága kincs, tudják ezt azok a nők is, akik a napokban tudták meg, orvosuk éveken át rajtuk keresztül elégítette ki beteges fantáziáját – írja a német hírportál, a Stern. A németországi Schifferstadtban praktizáló 56 éves orvos 2008 óta készítette a titkos felvételeket, amiket a számítógépén gyűjtött. A vizsgálót is direkt úgy rendezte be, hogy mindig kettesben legyen a pácienssel, a fotózás pedig ne legyen feltűnő.


Asszisztense mégis gyanút fogott, és a rendőrséghez fordult segítségért. A képeket és a kamerát hamar megtalálták, az ügy kivizsgálása azonban még folyamatban van, a nőgyógyász segítségével a fotókon szereplő pácienseket most azonosítja a rendőrség.


2011. szept. 20. 07:45
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
70%
Helyesbítek, nem eggyel volt pechem. Számszerűsítve kb ugyanannyi bunkó nő, mint bunkó ffi dokival találkoztam. Továbbra sem értem, miért kardoskodás az, ha szerintem MINDEGY az orvos neme. Lehet, hogy én vagyok csodabogár, de nekem tiniként is mindegy volt, már csak azért is emlékszem erre ennyire tisztán, mert a háziorvosom is férfi 14 éves korom óta, és látott már intim helyzetben (aranyérrel 15 évesen, melltartó nélkül sokszor) és akkor sem zavart, mint ahogy most sem. Számomra semmivel sem könnyebb nő előtt vetkőzni. Igaz, nem is nehezebb. Nyilván nem a kedvenc elfoglaltságom, de ha szükséges, gond nélkül megyek bármilyen dokihoz, lett légyen nőgyógyász, vagy mondjuk proktológus. Nagyon bízom benne, hogy azért ezzel nem vagyok egyedül.
2011. szept. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
62%
Nagyon is igazad van Kedves utolsó Válaszoló!
2011. szept. 23. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:

16:22

Teljesen egyetértek a kérdezővel, a szűrővizsgálatokon való nagyobbszámú részvételt illetően.


Azzal is természetesen, hogy bármiféle gond esetén tessék orvoshoz fordulni, hosszasabb hezitálás nélkül, de azt vegyük tudomásul, hogy bizony sokan vannak akik szemérmesek annyira, hogy már napokkal a nőgyógyászhoz menés elött "nem alszanak" nyugodtan. Persze ezt ne szó szerint vegyétek. Vannak akik talán szerencsésebbek és nem okoz semmi gondot ez nekik, de másoknak igen és ahogy férfi bába sincs - ahogy olvastam valamelyik bejegyzésben, el is gondolkoztam rajta - mégiscsak hasznos lenne ha a női dokik száma nőne az elkövetkező időkben. (ahogy valóban van ez már a tőlünk nyugatabbra levő világban.)

2011. szept. 23. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
30 válasz erre a kérdésre tényleg nem elég még... Vagy riogatni akarod tovább a szerencsétleneket, akik férfi orvost mernek választani?
2011. szept. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:

Te azt riogatásnak érzed, ha valaki máshogy gondolkozik mint te?????

Vagy a fejedet a homokba dugod és nem törödsz semmivel?

Esetleg férfi nőgyógyász vagy és félted a jövedelmező foglalkozásodat??

A riogatás nem innen van, hanem a sajnos megtörtént és valószinőleg megtörténő eseményektől, amit olvashattál..

Csináljunk úgy mintha ez nem is lett volna?


Próbáljunk gondolkozni, hogy lehetne ezeket elkerülni, ennek egyik módja, talán, a női nőgyógyász választása.

Természetesen ez nem kötelező, nincs olyan hülye aki ezt akarná, de a lehetőség adva van, lehet gondolkozni rajra...

pl. a női nőgyógyászok miért nem férfihez járnak???

nézz körül a neten, és ami interjút találsz női nődokikkal, azok mind nőhöz járnak. (lehet, hogy nem értenek hozzá, ki a jó???)

2011. szept. 26. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:

19:17

Mi ez a hülyeség amit itt irsz??!


"Vagy riogatni akarod tovább a szerencsétleneket, akik férfi orvost mernek választani?"


A férfi orvosok riogatják a "szerencsétleneket" a mellékelt cikkek szerint, nem tünt fel neked?


Mindenki olyat választ, amilyet akar, vagy tud...

2011. szept. 26. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 A kérdező kommentje:

19:17

Riogatni?

hol itt a riogatás????

2011. szept. 26. 07:22
 38/42 anonim ***** válasza:

Miért, rá lettek kényszerítve a férfi választásra, vagy "önként,dalolva"?

Akkor meg hol itt a riogatás?

2011. szept. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
2011. szept. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
Hát tényleg hol is a riogatás... Annyira túl van ez parázva... Jó orvost kell keresni, és kész. Az én dokim konkrétan örül, ha kérdezek, vagy ha felkészülten megyek, vagyis a saját testemről, problémámról tudom azt, amit egy laikus tudhat, mert utánanéztem. Sztk. De a fenti cikkben sem arról van szó, mit a hatásvadász címében. Egy íróhoz nyilván sokan fordulnak tanácsért az ilyen problémájukkal... Na nem már... Én nem hiszem el, hogy ez ekkora probléma.
2011. szept. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!