Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy tarthatnám fent a ph...

Hogy tarthatnám fent a ph egyensúlyom odalent?

Figyelt kérdés
főleg stressz miatt gyakran felborul a ph-m, ilyenkor viszketek meg hasonlók. Nem akarok így leélni egy életet :( van állandó kapcsolatom, de csak most lett megint baj, hogy elkezdődött a suli. Ilyenkor az élettől is elmegy a kedvem.
2011. szept. 13. 21:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Intim mosakodógél. Akár Nivea, akár Lactacid Femina vagy Sába. Amelyik jobban tetszik. :)

Amúgy a legjobb megoldás, hogy az okot szünteted meg. Tudom, hogy nehéz, de nagyon jó dolgok vannak a stressz leküzdésére. Később más bajod is lehet belőle, nem csak a női dolgokkal, szóval tényleg jobb megelőzni. :)

2011. szept. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem kb 20 éves koromtól szinte ahogy elkezdtem nemi életet élni,felborult odalent minden. Éveken keresztül kísért hüvelygomba és társai,annyi mindent kipróbáltam az intim mosakodók csak rontottak a helyzetemen.

Most 31 vagyok és kb 2 éve mikor kipróbáltam az ezüstvizet 3 hetes kúrát tartottam és ELMÚLT és vissza sem jött a mai napig sem :)

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__21970..

Ide írtam vmelyik nap hogy engem az ezüstkolloid gyógyított ki!

2011. szept. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Viszont az aranykolloid lenne jó a lelki oldalát tekintve,mert lehet neked tényleg ez borít fel mindent odalent. Olvass utána.
2011. szept. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!