Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség első hetében voltam...

Terhesség első hetében voltam röntgenen, meg gyógyszeres tömést kaptam a fogamba. Ez árt a babának? Ugye ettől még egészséges lesz?

Figyelt kérdés
2011. jún. 21. 09:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Terhesség első hetében? Az igazából még csak a mensid hete, és meg sem fogant az a baba. Nézz utána a dolgoknak,mert így majd mindenen idegeskedni fogsz a 9 hónap alatt.

Egyébként nem lesz baja,gyanítom elég fiatal terhességről van szó. Gondolj bele,van aki csak 2 hónaposan tudja meg,hogy terhes és mégsem kell elvetetni vagy bármi más rosszra gondolni,pedig ugye addig úgy élte az életét,mint aki nem terhes. A babához azért gratula!

2011. jún. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
a terhesség első hete nem feltétlenül a menzi első hete. nézz jobban utána a dolgoknak
2011. jún. 21. 10:51
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nem tudom milyen számolásos módra gondoltál,én úgy tudom,-és a legtöbb helyen,ahol erről írnak, is így van - a ciklus első napjától számolják a terhességet. Tehát legkorábban amikor megtudhatod,hogy terhes vagy,amikor kimarad a mensid,a baba még csak 2 hete fogant,de már 4 hetes a terhesség.

Ha meg arra gondolsz,hogy nem pontos ciklusnál amikor nem tudj vki mikor fogant a baba,kiszámolja a baba méreteibeől a doki a terhesség korát és úgy érted az első hetet,akkor bocs,de a kérdésed nem így tetted fel. Szóval ha nem én,hát más leírta vna neked ugyanazt,amit én elsőre. De a kérdés lényegére válaszoltam,remélem hasznát vetted.

Más lehetőséget nem ismerek,de ha te igen,kíváncsi vagyok.Annyira kioktató azért nem vtam és mégegyszer!!! ha már ilyen szépen megköszönted, gratula a babához!

2011. jún. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!