Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem tudom feltenni?...

Miért nem tudom feltenni? Tampon probléma.

Figyelt kérdés
Nemtudom h azért-e mert még szűz vagyok vagy mert még nem masztiztam,de nemtudom felhelyezni a tampont, még a minit sem. Vagy rosszul felyezem fel?
2011. okt. 1. 09:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Talán félsz. Először az ujjaddal tapogasd ki a hüvelyed. Jobb ha ezt tükör előtt csinálod. Ha már kitapasztaltad, hogy milyen a hüvelyed, akkor próbáld a tampont.
2011. okt. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Legegyszerűbb úgy feltenni,ha az egyik lábadat pl a kád szélére felteszed,vagy ha hasra fekszel az ágyon(tudom,vicces)és úgy próbálod meg.Nekem ez utóbbi mindig bevált-én rendszeresen használom,de nem tudom,van olyan,hogy teljesen összeszűkűlök odalent valamiért.
2011. okt. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm,megpróbálom
2011. okt. 1. 10:11
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is először nézd meg tükörrel a hüvelybemeneted, illetve szűzhártyád.

Ha ezzel a képpel összehasonlítod (Hymen jelöl a szűzhártyát), és nem úgy néz ki mint a "normal hymen" feliratú (bal felső sarok, hanem valamelyik másikra hasonlít, akkor hagyd a tampont és fordulj nőgyógyászhoz.

Ha olyan mint a "normal hymen", vagy nagyon hasonló, akkor fogadd meg az egyik fent leírt tanácsot.

2011. okt. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ááááh, elfelejtettem linkelni a képet, bocsi

[link]

2011. okt. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi, normál. De akkor sem tudom felhelyezni..:S kipróbáltam már minden pózt,lazítottam de nem megy.:/
2011. okt. 1. 11:46
 7/7 anonim ***** válasza:

emlékszem mikor úgy egy éve, én is még csak próbálgattam. sehogyse tudtam feltenni. pedig mindig megpróbáltam. aztán elkezdtem masztizni, és gondolom picit tágabb lett a szűzhártyám, vagy nem tudom. de aztán egyszer csak sikerült. először nagyon furcsa volt, nem is hagytam benn sokáig. most meg már hiába próbálok betéttel lenni, még itthon se megy. annyira rossz az érzés, hogy minden nedves, meg jajj, átázok..


én azt javaslom, kezdj el masztizni, megismerni a hüvelyedet, tükör segíthet, előbb-utóbb menni fog. 17/L

2011. okt. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!