Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! 15 éves, szűz lány...

Lányok! 15 éves, szűz lány vagyok. Szeretnék tampont hordani, próbáltam felhelyezni, de nem ment mert nagyon fájt. Most mit csináljAk? Próbáljam meg mégegyszer vagy maradjak a betétnél?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 30. 22:04
 1/8 anonim ***** válasza:
52%

Próbáld akkor, mikor megjön és görcsöl a hasad.

Én úgy vagyok vele, ha megjön, akkor nagyon fáj a hasam, abban a pillanatban annál rosszabb fájdalom nem jöhet, így megpróbálom a tampont, nem érdekel h fáj -e, a hasam így is nagyon görcsöl, hátha elnyomja majd....:D

2009. ápr. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%

Egyébként próbáld meg úgy, hogy felteszed pl a kád szélére az egyik lábad. Lazítsd el magad, engedd el magad, hogy fel fog menni simán.Vegyél egy nagy levegőt közbe próbált feltenni.De csak nyugisan, akkor nem fájhat annyira.

(első válaszoló)

2009. ápr. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%

Szia!Lazíts közben,ne görcsösen akard felhelyezni,mert az izmok olyankor ellenállnak.Segít,ha a kád v. wc szélére felteszed az egyik lábad.

És először mini tamponnal próbáld.Egyébként semmi köze a tamponnak a szűzességhez.:))

2009. ápr. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
78%
Ha még szűz vagy, használj mini méretű tampont, azt könnyebb felhelyezni, nekem anno az O.B. bevált, bár az erősebb napokon még használtam vékony betétet is kiegészítő védelemként, nehogy szivárogjon...
2009. ápr. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
Ha nem okoz gondot, maradj a betétnél még egy ideig. Ha mégis megpróbálod, javaslom, hogy előtte az ujjaddal nyúlj óvatosan a hüvelyedbe (mondjuk fürdés után, közben és kizárólag műköröm nélkül), hogy érezd, mi merre, és milyen érzés.Ha az ujjaddal akadálytalanul be tudsz nyúlni olyan mélyen, mint a tampon hossza + 1-2cm, akkor használhatsz tampont (minit).
2009. ápr. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
Én is ennyi idősen tamponoztam először,de én normal-lal kezdtem.Először kicsit furi volt,nem fájt,csak nem akart bemenni,mintha szó szerint falba ütközött volna.1 csomaggal tuti elhasználtam mire bement az első:D
2009. ápr. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
53%
SZija! Próbáld meg az Ob Minit! Annak mindenképpen fel kell mennie ha Szűz is vagy! Csak ügyesen:) próbálkozz menni fog:)
2009. máj. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

sziasztok! Nagyon köszönöm a válaszokat mindenkinek:) Hasznosnak bizonyult az összes:)

pussz

2009. máj. 1. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!