Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstuáció alatt is megvizsgál...

Menstuáció alatt is megvizsgál a nőgyógyász?

Figyelt kérdés

Időpontra megyek,és pont menstruálok.kenetet vesz fogamzásgátlóhoz,most megyek először.

Megvizsgál úgy is,vagy behív másik időpontban?


2009. ápr. 30. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérjél másik időpontot, így nem igazán lesz értékelhető eredmény.
2009. ápr. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kérj másik időpontot! Nem fog megvizsgálni, sem kenetet venni.
2009. ápr. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem pont aznap reggel jött meg hirtelen amikorra be voltam írva...De így is vett kenetet, hüvelygomba miatt.
2009. ápr. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha csak sima kenetvétel lenne a gyógyszer miatt akkor ilyenkor másik időpontot szoktak kérni. Elmondhatod, hogy miért és lehetőleg ne 28 nap múlva legyen a köv. időpont :))

Vagy elmész és ott mondod el, hogy mi a helyzet...


Menstruációkor csak nagyon súlyos esetben vesznek kenetet, pl. hüvelygomba miatt ha muszáj, vagy súlyos esetekben.

Neked ez nem súlyos eset, sőt ilyenkor elég ciki lenne ráadásul ami a legfontosabb valóban nem lenne megfelelő az eredmény.


A legegyszerűbb ha telefonon másik időpontot kérsz, ez így megy mások is így szokták.

Ha legközelebb mész és szóvá teszi, hogy miért mondtad le egyszerűen elmondod az igazat.

Ha valaki akkor ő meg fogja érteni szerintem.

2009. ápr. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!