Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magas (abb) AFP/MOM értékkel...

Magas (abb) AFP/MOM értékkel küldtek egyéb vizsgálatokra, egészséges lett a baba? Határeset az eredményünk.

Figyelt kérdés
2010. okt. 12. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Lányomnál 2,65 MOM lett, genetikai tanácsadásra küldött a dokim, bár mondta hogy szerinte nincs baj. Ott is megállapították hogy egészséges (kérdezte az uh-s hölgy hogy vérezgettem-e, és igen).

Ma már 1 éves, makk egészséges a lányom.

Minden jót!

1 éves kislány és 21 hetes pocaklakó anyukája

2010. okt. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2,41-el egészséges kisfiam született. A dokim kicsit aggódott, én nem. :)
2010. okt. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én is véreztem
2010. okt. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia nekünk 3,3MoM lett az eredményünk, elküldtek genetikai uh-ra ahol azt mondták minden rendben, megnézte sima doki is, ő is azt mondta hogy minden rendben, csak valószínűleg e vannak számolva a hetek.

Az AFP régi elavult vizsgálat, nem véletlenül nem végzik Európában szinte sehol csak nálunk.

Most vagyunk 28hetesek, minden jel arra utal hogy teljesen egészséges a pocimban a kisfiam:)

2010. okt. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!