Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyen magas inzulinrezisztens...

Ilyen magas inzulinrezisztens értékkel esett már valaki teherbe?

Figyelt kérdés
Nekem a 120 perces értékem 400 lett...-erre most a háziorvosom napi 1 szem 500 mg-os MEFORAL tablettát írt fel.Szerintem ilyen adag semmit nem használ-hasmenésem sincsen tőle...várom a tapasztalatokat,véleményeket?
2010. jún. 2. 19:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Nagyon kevés!


400as érték húúúú az nagyon sok. És a cukrod rendben van ?


Én 3x500mg-ost szedek és a terhelt 120 perces inzulinom volt 42

2010. jún. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
aZ IGEN...AKKOR TÉNYLEG NEM IS HASZNÁL NEKEM EZ AZ ADAG...DE ENDOKRINOLÓGUSHOZ CSAK JÚLIUS VÉGÉN LESZ IDŐPONT,ADDÍG MEG A HÁZIORVOSOM EZT ÍRTA KI...EMELJEM MEG?
2010. jún. 2. 21:43
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem a 120 perces inzulinom 39,46 lett és erre kapok 3x1 500 mg-osat. Szerintem emeld meg az adagot, legalább ennyire. A te esetedben az 1000 mg-os lenne a jobb választás. Nem tudsz elmenni egy másik orvoshoz is? Bp-en tudok neked ajánlani nagyon jó endokrinológust.

Remélem tudtam segíteni.

2010. jún. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat.Utolsónak:én dr. Tűű-höz jelentkeztem be,de csak július 22-ére tudott adni időpontot nekem.Te esetleg kit tudsz?köszönöm szépen.Szajbert Terézt is hívtam egy nap kb 100-szor,de nem vette fel a telefont,időpontot nem tudtam tőle kérni...
2010. jún. 3. 12:03
 5/6 anonim ***** válasza:

Dr Tűű nagyon jó doki! ugyh sztm mindenképpen próbáld megemelni nem fog ellenkezni ellene, de mond meg Neki!


És ha emeled figyelj hogy ne mindjárt 2x vagy 3x 500mgot szedj be mert nem lesz jó vége.

Szoktatni kell a metet.


3x 500 as esetén :


reggel 1, délben fél, este fél kb. 2-3 napig majd lehet emelni, reggel 1, délben fél, este 1 és igy tovább.


(Rosszat nem teszel vele a met maximálisan szedhető adagja 3x1000mg!)

2010. jún. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon -nagyon szépen köszönöm a segítségedet :)
2010. jún. 4. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!