Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak éjszakára hogy...

Mit csináljak éjszakára hogy ne vérezzek át?

Figyelt kérdés

Valami miatt most rengeteget menstruálok, az elmúlt 3 órában annyit, mint máskor egy nap alatt. Elég kevés szokott lenni, de most ilyen sok lett :O

Tampont nem szokta hazsnálni, nincs is itthon. Félek hogy így éjszaka nem maradok szárazon. Mit csinálhatnék?


Péntekenként még a nődokim se rendel.

Bár nem tulajdonítok nagy jelentőséget a változásnak, mert mostanában egy nagyobb csalódás miatt teljesen összevissza eszem, egész másképp mint eddig. Lehet ez az oka?


2011. okt. 20. 23:31
 1/9 anonim ***** válasza:
biztos hogy ez az oka egyébként. lelki eredetű. ha ennyire nagy mennyiségű a dolog, akkor.. nehéz tényleg megoldani hogy ne ejtsen nyomot az ágyneműn, próbáld ki a lehető leghosszabb betétet, ami csak kapható. ha az se válna be, akkor lehet hülyén hangzik, de jó megoldás, hogy kettőt raksz be. egyet feljebb egyet lejjebb a lényeg hogy azért fedésben legyenek az alsóneműdön..
2011. okt. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én tampon + betétet használok mindig mert nekem mindig ilyen erős a vérzés. Ha épp nincs akkor két betét.
2011. okt. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
mindenképpen tegyél magad alá egy nagy szatyrot és két törcsit! így kevesebbet kell mosni reggel. nekem mindig bevált eddig.
2011. okt. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
pelenka?
2011. okt. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
hát ha nincs otthon tampon akkor vegyél. tampon + betét, nekem sem elég csak az egyik
2011. okt. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Két betét, csúsztatásos fedéssel + valamilyen alátét a lepedő fölé. És mindenképpen orvos...
2011. okt. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tampon helyett inkább próbáld ki a Tena lady betétet.
2011. okt. 21. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Tampon + betétet javaslok/használok. Ha tampont annyira nem birod, akkor vegyél éjszakai super betétet.


Vagy esetleg fel is kelhetsz éjszaka közepén tisztába rakni magad...

2011. okt. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

használj éjjeli betétet- jóval hosszabb mint a "rendes" betét,és többet szív magába

nekem mindig elég erős,és sokáig is tart,szóval én az első 4 éjszaka mindig ilyet használok,és nem ázik át

2011. okt. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!